ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників

з днем народження.

Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я,  

25 червня

Щербак Людмила Василівна

Ветеран ПТО

Марініна Інна Павлівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Гаврилюк Яна Володимирівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-71

Чухляєва Ірина Олександрівна

Вихователь Кам’янського професійного ліцею

Пронь Ірина Володимирівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Чечель Сніжана Олександрівна

Керівник гуртка Дніпровського центру ПТО ТС

Гончаров Олег Миколайович

Викладач профтех циклу Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Ковальчук Ірина Олексіївна

Викладач профтех циклу Криворізького навчально-виробничого центру

Грищенко Олег Борисович

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Кепша Ольга Михайлівна

Методист Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

26 червня

Ісаєва Олена Володимирівна

Начальник відділу  дошкільної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки ОДА

 

Купріяненко Мірослав Олександрович

Заступник директора з навчально-виховної роботи ВПУ-17

Волкого Людмила Валеріївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського професійного залізничного ліцею

Ковтуновська Наталія Іванівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського професійного ліцею

Палабугіна Олена Ашурбеківна

Практичний психолог Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Семерунь Галина Опанасівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Меркулов Євген Михайлович

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

27 червня

Безкровна Олена Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Кістанова Катерина Олександрівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

28 червня

Цикало Ніна Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи ВПУ-75

Юдіна Алла Іванівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського професійного ліцею

Головін Євген Михайлович

Працівник Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

29 червня

Зубов Сергій Васильович

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Арабідзе Віра Василівна

Старший майстер Дніпровського професійного залізничного ліцею

Кулєшов Володимир Пилипович

Викладач профтех циклу ПТУ-81

Коваленко Євгенія Іванівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Мамедова Юлія Миколаївна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Новікова Наталія Олегівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Яременко Олександр Миколайович

Майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

30 червня

Демчик Олександр Ігоревич

Колишній директор Департаменту освіти і науки ОДА

Гришаєва Олена Вікторівна

Заступник директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській  області    

Атаманюк Тетяна Яківна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янського вищого професійного училища

Подкопаєв Артем Володимирович

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Фаріна Наталія Ігорівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Іскра Вікторія Володимирівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Мажура Альона Ігорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Солонянського професійного аграрного ліцею

Шава Тамара Георгіївна

Викладач профтех циклу Солонянський професійний аграрний ліцей

1 липня

Аненко Світлана Вікторівна

Майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

Сухолуцький Руслан Миколайович

Викладач профтех циклу ПТУ-74

Габро Інна Миколаївна

Майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Єфремова Ольга Петрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Столярова Віта Анатоліївна

Викладач профтех циклу ПТУ-2

Урін Олександр Антонович

Майстер виробничого навчання ПТУ-6