Професійно-технічне училище № 79 відзначає 55 річний ювілей

 

            24 червня 2018 року виконується 55 років з дня прийняття рішення про утворення в с.м.т.  Петріківка училища механізації сільського господарства № 9 на базі обласного управління виробництва та заготівель сільськогосподарської продукції .

У 1984 році, на виконання наказу Державного комітету УРСР по ПТО та відповідного наказу облуправління училище було реорганізовано в середне ПТУ № 79.

За роки існування училище підготувало більше  30 тисяч кваліфікованих робітників за майже 20  професіями .

           Для підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних  робітників ПТУ № 79 має міцну матеріально - технічну базу: навчальний корпус на 720 учнівських місць, який налічує 20 кабінетів; дві навчально – виробничі майстерні, п’ять лабораторій; два комп’ютерних класи підключені до мережі INTERNET, яка використовується учнями не лише під час навчального процесу, а й позаурочний час, що дає змогу оволодіти професійними технологіями, учні проживають в молодіжному готелі на 220 місць; є можливість займатися безкоштовно спортом у спортивному залі площею 288 кв. м.; учні мають можливість набувати професійні навички на навчальному полігоні, автотрактородромі, в навчальному господарстві, працюючи на 3 зернозбиральних комбайнах, 11 тракторах, 7 вантажних та легкових автомобілях та на  необхідному  наборі сільськогосподарської техніки.

Петрикі́вка відома своїм народним мистецтвом — петриківським живописом. Понад 20 років готує кваліфікованих робітників за професією «Художник розмалювання по дереву» заслужена майстриня народної творчості України, розробник бренду «Петріківка» Горбуля Людмила Миколаївна. Завдячуючи таким майстрам Петриківський розпис внесено до нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

          В училищі  працюють досвідчені, креативні,  творчі педагоги.  Створено всі умови для навчання та виховання учнів. Багато уваги приділяється соціальному захисту учнів ,працюють предметні гуртки,  гуртки технічної творчості, художньої самодіяльності.

Традиції професійно-технічної освіти примножуються і  продовжують жити в сьогоденні. 

Бажаємо колективу навчального закладу подальших успіхів у справі виховання підростаючого покоління та процвітання.

                                                                 

                                                                        Василиненко В.М.,

                                                       директор НМЦ ПТО

                                                                  у Дніпропетровській області