Професійно-технічне училище № 71 відзначає 55 річний ювілей

24 червня 2018 року виконується 55 років з дня прийняття рішення про утворення в смт. Щорськ училища механізації сільського господарства № 1 на базі обласного управління виробництва та заготівель с/г продукції .

У 1984 році, на виконання наказу Державного комітету УРСР по ПТО та відповідного наказу облуправління училище було реорганізовано в середне ПТУ № 71.

За роки існування училище підготувало близько 17  тисяч кваліфікованих робітників за майже 20 професіями для  сільського господарства Криничанського району.

           Для підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних  робітників має відповідну матеріально - технічну базу. У професійно-технічному училищі  працюють досвідчені, творчі педагоги. Створено всі умови для навчання та виховання учнів. У затишному триповерховому корпусі створено 20 навчальних кабінетів, 8 лабораторій та майстерень, два комп’ютерних класи під’єднаних до мережі INTERNET, яка використовується учнями не лише під час навчального процесу, а й позаурочний час. Професійної майстерності учні набувають в учбовому господарстві на 10 тракторах, 4 вантажних та легкових автомобілях та повному наборі сільськогосподарської техніки. Багато уваги приділяється соціальному захисту учнів: безкоштовно проживають у гуртожитку, працюють спортивні секції, предметні та гуртки технічної творчості, художньої самодіяльності.

 Традиції  профтехосвіти  збережені, примножені і продовжують жити в сьогоденні. 

Бажаємо колективу навчального закладу подальших успіхів у справі виховання підростаючого покоління .

                                                                 

                                                                        Василиненко В.М.,

                                                       директор НМЦ ПТО

                                                                  у Дніпропетровській області