ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

 

 

 

18 червня

Карбишева Вікторія Оттівна

Заступник  директора департаменту-начальник відділу організаційно-педагогічної діяльності та соціальних питань

Головач Марія Іванівна

Колишній директор НМЦ ПТО у Полтавській області

Табацька Анастасія Вадимівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійної освіти

Шевченко Катерина Володимирівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Іванченко Тетяна Миколаївна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Крицький Віктор Васильович

Працівник Криворізького професійного ліцею

 19 червня

Гарькава Марина Володимирівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського професійного ліцею

Болобан Сергій Сергійович

Керівник гуртка Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Сіманько Віталій Петрович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Чудасова Лілія Василівна

Викладач профтех циклу Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Савіна Зінаїда Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Марганецького професійного ліцею

Гончарова Світлана Юріївна

Майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

Колосовський Олександр Олегович

Викладач профтех циклу Синельниківського навчального центру № 94

Безсажний Віктор Васильович

Викладач загальноосвітньої підготовки Солонянського професійного аграрного ліцею

Сердюк Олена Володимирівна

Майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

20 червня

Шепотько Олександр Вікторович

Директор Нікопольського центру професійної освіти

Романова Наталія Миколаївна

В.о.директора ЗПЛ

Споршев Олег Борисович

Майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

Шаповалова Алла Володимирівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського професійного залізничного ліцею

Дудник Марина Вікторівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Носенко Сергій Олександрович

Майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

Куницька Кристина Євгенівна

Керівник гуртка Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Кряжева Лілія Геннадіївна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Дронюк Богдан Богданович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного ліцею

Таборовець Світлана Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Співак Ніна Петрівна

Вихователь Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Крівченко Сергій Іванович

Майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

21 червня

Білокінь Віктор Якович

Директор ПТУ - 79

Іслам Володимирович Алімович

Директор Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Стаценко Ольга Валентинівна

Колишній директор НМК ПТО у Кіровоградській області

Петриченко Юлія Володимирівна

Вихователь ПТУ-74

Хоменко Валерій Миколайович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Четвертакова Любов Василівна

Викладач профтех циклу Тернівського професійного гірничого ліцею

Халатур Валерій Віталійович

Викладач фізкультури ПТУ-88

Кутовий Володимир Анатолійович

Майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

22 червня

Мартинова Тетяна Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Дніпровського центру професійної освіти

Кизик Дмитро Олександрович

Майстер виробничого навчання Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робочих кадрів

Барсукова Віра Григорівна

Майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

Перетятько Олена Вікторівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Бондар Євгенія Андріївна

Майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Криворотько Ольга Михайлівна

Майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Чорнодід Іван Анатолійович

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

Воронцова Олена Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Зеленодольського професійного ліцею

Гладка Тетяна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Зеленодольського професійного ліцею

Мартиненко Лариса Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Зікранець Олена Василівна

Майстер виробничого навчання Покровського професійно технічного училища

23 червня

Чертополох Петро Михайлович

Заступник директора з інших питань ВПУ-17

Васильєва Ірина Володимирівна

Викладач профтех циклу ВПУ-17

Волков Євгеній Петрович

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Чувасова Ірина Сергіївна

Вихователь Інгулецького професійного ліцею

Драч Олена Миколаївна

Викладач профтех циклу Криворізького навчально-виробничого центру

Вавренюк Ольга Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького  професійного гірничо-технологічного ліцею

Волкова Наталя Валентинівна

Викладач профтех циклу Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Авраменко Оксана Олегівна

Майстер виробничого навчання Придніпровського професійного ліцею

Рудецька Катерина Вікторівна

Майстер виробничого навчання Софіївського професійного ліцею

24 червня

Федорченко Катерина Євгенівна

Зав.  сектором позашкільної освіти та виховної роботи

Кадук Леонід Федорович

Колишній директор Нікопольсь-кого професійного ліцею

Стойчик Тетяна Іванівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Музика Оксана Леонідівна

Методист Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Манойло Вікторія Вікторівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-88

Черевко Наталія Вікторівна

Викладач профтех циклу Кам’янського вищого професійного училища

Машаріпова Тетяна Вікторівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центу підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Рудякова Галина Данилівна

Керівник гуртка Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Плоха Анжела Володимирівна

Майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Дешева Олена Михайлівна

Викладач профтех циклу Криворізького навчально-виробничого центру

Давидова Лариса Олександрівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Філіпчук Володимир Петрович

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-88

Гнєтнєв Костянтин Борисович

Майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Кравець Олександр Борисович

Майстер виробничого навчання Солонянського навчального центру № 21

Пивоварова Валентина Олександрівна

Майстер виробничого навчання Солонянського професійного аграрного ліцею