ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

11 червня

Пантелеєнко Юлія Олександрівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Дніпровського центру ПТО ТС

Косенко Олександра Федорівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Вакуленко Світлана Вікторівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-75

Марушева Лідія Сергіївна

Викладач профтех циклу Криворізького навчально-виробничого центру

Грекова Наталія Вікторівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Мовчан Тетяна Петрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Сорокіна Катерина Юріївна

Керівник гуртка ПТУ-6

Мосієнко Микола Іванович

Майстер виробничого навчання Царичанського аграрного професійного ліцею

  12 червня

Скляр Владислав Ігорович

Колишній головний спеціаліст ДОНУ

Вільховецька Світлана Вікторівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-55

Пінчук Людмила Юхимівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-55

Силаєва Марина Миколаївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Прокопенко Григорій Іванович

Старший майстер Зеленодольського професійного ліцею

Кириченко Марія Лаврентіївна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Красних Ганна Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Новіков Володимир Миколайович

Майстер виробничого навчання Синельниківського навчального центру № 94

13 червня

Угольнікова Людмила Григорівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Степанова Галина Сергіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Степанова Крістіна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Вошун Тетяна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничіх кадрів

Колонтаєвський Валерій Володимирович

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

14 червня

Полторацький Олексій Володимирович

Директор департаменту освіти і науки ОДА

Болотова Марина Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Городецька Валентина Миколаївна

Викладач профтех циклу Дніпровського центру професійної освіти

Завізіон Лідія Адамівна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Нестерова Лариса Олексіївна

Викладач фізкультури Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Панасенко Вероніка Ігорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького навчально-виробничого центру

Журба Людмила Іванівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Лісняк Тамара Василівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Білецька Лідія Анатоліївна

Старший майстер Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Гринфельд Людмила Сергіївна

Майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

15 червня

Шумік Ірина Володимирівна

Генеральний директор директорату професійної освіти МОН

Герман Олена Алімівна

Заступник директора з навчальної роботи Криворізького професійного будівельного ліцею

Падеріна Тетяна Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького професійного ліцею

Цоколенко Юлія Олександрівна

Керівник гуртка ПТУ-74

Полєжаєва Світлана Станіславівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського регіонального центру ПТО

Чернюх Наталя Григорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Арутюнова Вікторія Михайлівна

Керівник гуртка Криворізького навчально-виробничого центру

Великанова-Безугла Ольга Леонідівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Щербина Сергій Леонідович

Майстер виробничого навчання ПТУ-71

Голян Василь Миколайович

Майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

Гендік Лариса Олексіївна

Соціальний педагог Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

16 червня

Кодацька Тетяна Леонідівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Донченко Валентина Миколаївна

Майстер виробничого навчання Софіївського професійного ліцею

17 червня

Богданович Валерій Миколайович

Директор Кам’янського центру ППРКБА

Ванда Вадим Вадимович

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Лебідь Володимир Гаврилович

Майстер виробничого навчання ПТУ-74

Столярова Анна Володимирівна

Старший майстер ВПУ-17

Федоренко Тетяна Гаврилівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Вишнякова Наталія Сергіївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Лінник Віталій Григорович

Викладач загальноосвітньої підготовки Придніпровського професійного ліцею

Ющак Наталія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Софіївського професійного ліцею