Декада робітничих професій будівельної та деревообробної галузей

 

З метою позиціювання робітничих професій, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та профтехосвіти вцілому в травні  на Дніпропетровщини проведено декаду робітничих професій будівельної та деревообробної галузей.

Для школярів оьбласті проведено екскурсії до навчально-практичних центрів будівельно-монтажних та сантехнічних технологій  «UDK»-газобетон , «Knauf», «Ceresit», «СантехЛюкс», музеїв  навчальних закладів; виставку експозицій будівельного профілю, що містять зразки творчих робіт, дипломних проектів, продукції навчально-виробничої діяльності  учнів;  майстер-класи  з професій електрогазозварник, муляр, столяр будівельний, тесля, штукатур, лицювальник, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, електрогазозварник,  електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, монтажник гіпсокартонних та залізобетонних конструкцій, бетоняр, арматурник, монтажник систем утеплення будівель, муляр з виконання оздоблювальних робіт внутрішніх інтер’єрів з використанням сучасних штучних матеріалів  для житлового будівництва  у виконанні учнів та спеціалістів училищ.

Спільно із старшокласниками проведено круглі столи з активом учнівського самоврядування за темою «Ми робітнича еліта України». Надана консультативна допомога школярам щодо вибору професії та  проведено психологічні екпрес-тренінги.

Організовано  відгуки запрошених про результативність заходу (інтерв’ю, листівки «Мої мрії», «Буду вчитись  тут, тому що: », «Мої враження про знайомство з вами:.. »)

В рамках декади проведено олімпіади, вікторини, конкурси фахової майстерності, учнівські конференції та КВК, консультації  спеціалістів профциклу, практичного психолога, зустрічі із представниками вищих навчальних закладів за темою «Шлях до кар’єрного зростання – моя професія».

Визначною подією декади стала перемога учня Дніпровського вищого професійного училища у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу серед учнів ЗП(ПТ)О України з професії «Столяр будівельний».

Профтехосвіта Дніпропетровщини постійно і цікаво привертає увагу молоді до здійснення їх намірів щодо реалізації їх професійних можливостей на базі професійно-технічних навчальних закладів регіону.

 В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\1\Презентация закриття.jpg