ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

 

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

4 червня

Степанченко Олена Юріївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Рєзнік Михайло Вікторович

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-75

Чапала Елла Геннадіївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Єрмакова Ольга Василівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Худан Валентина Іванівна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Жданюк Оксана Вікторівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Шершень Тетяна Вадимівна

Методист Марганецького професійного ліцею

Савченко Віра Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

 

5 червня

Найда Наталія Станіславівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

Полупан Вікторія Анатоліївна

Старший майстер Дніпровського регіонального центру ПТО

Зеленько Олена Іванівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Зуенко Сергій Володимирович

Старший майстер Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Бурлаченко Людмила Олександрівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Стєкольщикова Ія Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Межівського ПТУ

Горелик Олена Іванівна

Майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

 

6 червня

Терентьєв Микола Васильович

Директор ВПУ-17

Горб Григорій Григорович

Директор КЦПОММ

Музика Людмила Михайлівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького професійного будівельного ліцею

Мараховський Юрій Петрович

Керівник фізкультури Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

Берневек Ганна Віталіївна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Руденко Олена Петрівна

Викладач профтех циклу Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Марчук Ольга Володимирівна

Керівник гуртка Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Томілович Ольга Вікторівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Єрашева Любов Сергіївна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Новікова Тетяна Іванівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Фіщенко Світлана Станіславівна

Старший майстер Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Тарабарін Вадим Олександрович

Викладач загальноосвітньої підготовки Синельниківського професійного ліцею

Дуднік Валентина Мехайлівна

Майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 

7 червня

Кучинський Микола Сигізмундович

Директор Департаменту професійної освіти МОНУ

Титаренко Раїса Володимирівна

Колишній директор Дніпровського професійного ліцею харчових технологій

Омельченко Анжела Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Жадько Максим Миколайович

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

8 червня

Щербина Вікторія Альбертівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи ВПУ-17

Шляхов Євгеній Геннадійович

Майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

Іванов Євген Сергійович

Викладач профтех циклу Інгулецького професійного ліцею

Гришковська Алла Миколаївна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Назаренко Тетяна Іванівна

Викладач профтех циклу ПТУ-2

Чехлова Тетяна Сергіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-2

Венту Оксана Василівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Тернівського професійного гірничого ліцею

9 червня

Олійник Любов Олексіївна

Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Безотосна Лідія Володимирівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-88

Калиста Тетяна Василівна

Викладач профтех циклу Дніпровського центру професійної освіти

Зайвий Петро Романович

Викладач профтех циклу Дніпровського професійного залізничного ліцею

Буян Олена Володимирівна

Старший майстер Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Полікевич Яна Олександрівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Біднова Наталія Івнівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру ПТО ТС

Азаров Олександр Валентинович

Майстер виробничого навчання Криворізького навчального центру № 80

Мараховська Наталія Сергіївна

Викладач профтех циклу Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

Чорна Любов Іванівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-6

Льовкін Іван Віталійович

Викладач загальноосвітньої підготовки Тернівського професійного гірничого ліцею

10 червня

Ситніков Олександр Пантелійович

Директор Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти  

Лоскутова Ольга Антонівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-48

Чепурний Олександр Олександрович

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Титаренко Роман Олексійович

Викладач профтех циклу ПТУ-74

Камолікова Олена Михайлівна

Викладач профтех циклу ВПУ-17

Самойленко Олена Миколаївна

Викладач профтех циклу Дніпровського центру професійної освіти

Сорокіна Тетяна Петрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Макаренко Тетяна Михайлівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Мєднікова Марія Петрівна

Майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Плещенко Ніна Олексіївна

Майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

Шевченко Ірина Олексіївна

Майстер виробничого навчання ПТУ-6

Женило Галина Степанівна

Вихователь ПТУ-88

Літау Лариса Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Синельниківського професійного ліцею