Навчання робітничих кадрів за окремими формами професіональної освіти триває

 

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області (НМЦ ПТО) повідомляє, що 30 травня поточного року на базі ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва» компанією Акватерм-Україна проведено безкоштовний семінар по роботі з розрахунковою програмою «Aquatherm Project UA» для представників підприємств, установ і організацій (підприємства) Федерації організації роботодавців Дніпропетровщини, профспілок, закладів професійної освіти.

Програма «Aquatherm Project UA» призначена для визначення теплової потужності системи опалення, підбору опалювальних приладів, розрахунку системи підлогового опалення і для розрахунку холодного та гарячого водопостачання із поліпропіленових труб та фітингів виробництва фірми Акватерм ГМБХ (Німеччина).

У програмі «Aquatherm Project UA» застосовано багато рішень, які полегшують і покращують роботу над проектом.

На семінарі розрахункової програми «Aquatherm Project UA» були розглянуті питання:

1. Презентація розрахункової програми Aquatherm Project UA та продукції фірми «Aquatherm»

2. Презентація розділів програми «Опалення» та «Водопостачання».

За результатами семінару компанія Акватерм-Україна забезпечила безкоштовною технічною літературою всіх учасників семінару. Після закінчення семінару всі учасники отримали офіційне Свідоцтво про проходження навчання по проектуванню систем водопостачання, опалення та водяного обігріву підлоги згідно з розрахунковою програмою «Aquatherm Project UA».

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області