ПрофтехосвітаДніпропетровщини до Дня захисту дітей

 

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня. У цей день профтехосвітяни Дніпропетровщини  закликають прислухатися до потреб дітей і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких, хто має нелегку долю  і знаходиться  в державних медичних, дитячих та освітніх закладах.

Учнівська молодь закладів професійної (професійно-технічної) освіти області прийняла участь  у різноманітних  заходах  для дітей у  територіальних громадах, що є систематичним напрямком діяльності учнівського самоврядування.

Активісти «Департаменту милосердя» Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів постійно відвідують міський Будинок малятка. Приносять солодкі смаколики, різноманітні подарунки та ігри для розвитку малят, засоби дитячої гігієни. Здійснюють прогулянки та  доглядають за дітьми. При спілкуванні із покинутою малечою набувають навичок турботливості, доброти та почуття збереження сімейних цінностей.

Волонтери-учні Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів  взяли участь у акції милосердя для учнів спецкласу з інклюзивної освіти міської ЗСШ №9. Подарували дітям шкільне приладдя і спортивний інвентар та провели товариський футбольний матч.

За запрошенням Царичанської райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад району учні Царичанського аграрного професійного ліцею відвідали урочисті концертно-розважальні заходи. Від керівництва району найкращі учні центру за високі досягнення у навчанні, спорті та громадської діяльності отримали грамоти та подарунки, а від керівництваЦаричинського аграрного професійного ліцею – грошову винагороду.

       В усіх закладах професійної (професійно-технічної) освіти  області проведено благодійні акції, екскурсії, виховні години та дискусії про права і благополуччя дітей,  показ  телепередач та фільмів щодо захисту їх прав, виставки стіннівок, різноманітні змагання, ігри.

В.М.Василиненко,

директор НМЦПТО

у Дніпропетровській області