ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ: ВІЙСЬКОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ВИКЛАДАЧА ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ

Планом спільних масових заходів навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з комунальним підприємством Дніпропетровської міської ради «Патріот» для викладачів захисту Вітчизни профтехучилищ області протягом навчального року організовані та пройшли три тренінги, а сьогодні, на військовому вишколі вони відпрацювали військове завдання на полігоні. 
         Спочатку викладачі
 повторили отримані раніше знання по наданню першої домедичної допомоги по протоколу MARCH, перейняли досвід інструкторів по відпрацювання тактичних військових дій у малих підрозділах, застосування бойових стійок: стоячи, з коліна, лежачи. 
         
Далі приступили до виконання бойового завдання – спасіння військового.
         За заданим симуляційним сценарієм викладачі відпрацювали роботу з топографічною картою по визначеним точкам, на шляху отримували вводні по засідкам, обстрілам, самі отримували травми, надавали допомогу і вчасно доставили умовного пораненого в контрольний пункт.
         Результат роботи – досягнуто, викладачі отримали та відпрацювали на практиці сучасні знання про нову формацію війни, про практичні дії військових в цих умовах. А ці знання та вміння вони передадуть учням. 
Вдячні колегам КП «Патріот» за плідну співпрацю!

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області