ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

28 травня

Дерига Наталія Вікторівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

Половий Віктор Миколайович

Майстер виробничого навчання ПТУ-71

Мосейко Людмила Олексіївна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Прокопенко Олена Олександрівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Школьна Оксана Володимирівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Лещенко Тетяна Вікторівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Пасько Ганна Григорівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Очеретна Людмила Григорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Можиловська Олена Казимирівна

Керівник фізкультури Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Сафоненко Світлана Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Андрейченко Людмила Вікторівна

Майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Кірієнко Віра Андріївна

Вихователь Межівського ПТУ

 

29 травня

Шевченко Тетяна Олександрівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Тимошенко Оксана Віталіївна

Методист Нікопольського професійного ліцею

Вечеря Ганна Миколаївна

Майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Сивак Олександр Полікарпович

Викладач загальноосвітньої підготовки Придніпровського професійного ліцею

Кривяник Валентина Миколаївна

Працівник Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Куян Микола Костянтинович

Майстер виробничого навчання Синельниківського навчального центру № 94

Орлова Зоя Волордимирівна

Викладач профтех циклу Тернівського професійного гірничого ліцею

 

30 травня

Мартиненко Альона Василівна

Директор Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робочих кадрів

Максимова Раїса Борисівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

Єськіна Вікторія Вікторівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського професійного залізничного ліцею

Тіхонов Володимир Іванович

Викладач фізкультури ВПУ-75

Моторна Ольга Олексіївна

Викладач профтех циклу Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Шептор Ольга Григорівна

Вихователь Дніпровського центру професійної освіти

 

31 травня

Філіпова  Ольга Олексіївна

Голова Черкаської обласної асоціації

Кривозуб Віктор Маркович

Директор Дніпровського регіонального центру ПТО

Клімович Ірина Миколаївна

Викладач профтех циклу Дніпровського регіонального центру ПТО

Балакіна Олена Вікторівна

Викладач профтех циклу Західно-Донбаського професійного ліцею

Кучугура Віктор Миколайович

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Печений Борис Андрійович

Майстер виробничого навчання Криворізького навчального центру № 80

Герман Лілія Анатоліївна

Вихователь ПТУ-6

Карпук Юлія Петрівна

Вихователь Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 1 червня

Бондаренко Микола Олексійович

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Остапенко Земфіра Василівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Шуть Олена Емануілівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Расторгуєв Іван Павлович

Керівник гуртка Кам’янського вищого професійного училища

Сокрут Ніна Олександрівна

Майстер виробничого навчання Зеленодольського професійного ліцею

Вікторова Ольга Павлівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Кущенко Юлія Русланівна

Практичний психолог Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Караваєва Аліна Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Мироненко Людмила Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Солонянського професійного аграрного ліцею

 

2 червня

Марченко Катерина Володимирівна

Викладач профтех циклу Синельниківського професійного ліцею

Ремез Тетяна Володимирівна

Викладач фізкультури Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Стефанюк Зиновій Йосипович

Керівник гуртка Кам’янського центру ППРКБА

Норченко Олена Ворлодимирівна

Вихователь Кам’янського центру ППРКБА

3 червня

Красильніков Андрій В`ячеславович

Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Ягодка Олена Григорівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Дніпровського регіонального центру ПТО

Гарькавий Сергій Вікторович

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

Гарькавий Сергій Вікторович

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського професійного залізничного ліцею

Балуда Олена Володимирівна

Працівник Дніпровського регіонального центру ПТО

Богдан Любов Яківна

Майстер виробничого навчання ПТУ-74

Литвиненко Інна Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно-Донбаського професійного ліцею

Євтушенко Олена Василівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького навчально-виробничого центру

Спінчевський Олександр Дмитрович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Мелешко Світлана Афанасіївна

Викладач профтех циклу Криворізького  професійного транспортно-металургійного ліцею