Вітаємо колег  з професійним святом - Днем працівників видавництв, поліграфії і книго розповсюдження !

 

Вітаємо колег ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» з професійним святом!

Видавнича справа, друковане слово стали одними з визначальних факторів формування національної свідомості українців.
Ваша повсякденна праця
в підготовці майбутніх кваліфікованих робітників сприяє подальшій розбудові української державності, відродженню духовності, культурних традицій, розвитку інтелектуального надбання нації, досягненню європейських соціальних та культурних стандартів в Україні.

Міжрегіональне вище професійне училище поліграфії та інформаційних технологій - єдиний навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців для видавничо-поліграфічної галузі для потреб підприємств  Дніпропетровщини та сусідніх  регіонів України.

Належний рівень підготовки випускників, належна матеріально-технічна база, сучасні інноваційні педагогічні технології, міжнародна співпраця навчального закладу, активна робота усього педагогічного колективу для вдосконалення навчально-виховної системи та євроінтеграції – це ті чинники, які визначають високий рейтинг МВПУПІТ у сучасному освітньому просторі.

Бажаємо педагогічному  колективу залишатися патріотами своєї справи! Нехай не згасають творча енергія, натхнення та бадьорість духу. Міцного здоров’я,миру,  щастя та добробуту вам і вашим родинам! Зі святом колеги!

Колектив НМЦ ПТО

                                                                         у Дніпропетровській

                         області