Картинки по запросу букеті цветов весни маские ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

21 травня

Супрун В’ячеслав Васильович

Колишній Директор Департаменту ПТО МОН України

Гончарова Ліна Іванівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Курілова Ірина Олексіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-71

Кукла Юлія Олександрівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-71

Гладка Олена Олександрівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського навчального центру № 34

Сагун Микола Іванович

Викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського вищого професійного училища

22 травня

Боднар Людмила Павлівна

Колишній методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Кравченко Тетяна Михайлівна

Колишня завідуюча НМВ атестації навчальних закладів регіону та координації роботи з керівними кадрами ДОІППО

Шпитько Таїсія Іванівна

Прибиральниця НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Бойко Галина Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Наговіцина Віра Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-2

Ружицький Андрій Андрійович

Викладач профтех циклу Солонянського професійного аграрного ліцею

Кошельник Юрій Андрійович

Викладач фізкультури Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 

23 травня

Сіманько Лариса Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Інгулецького професійного ліцею

Калманов Михайло Йосипович

Викладач профтех циклу ВПУ-17

Тимощенко Вікторія Вікторівна

Викладач профтех циклу Дніпровського професійного залізничного ліцею

Риболов Сергій Анатолійович

Майстер виробничого навчання ПТУ-81

Саблукова Тетяна Василівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Перещепинського професійного ліцею

24 травня

Костюк Любов Василівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Вдовкіна Ірина Олесандрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського професійного ліцею

Діденко Ірина Олександрівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Калюх Олена Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-81

Голубенко Ірина Вікторівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Лавренко Наталія Олександрівна

Викладач профтех циклу Західно-Донбаського професійного ліцею

Стрельцов Олександр Юрійович

Працівник Перещепинського професійного ліцею

25 травня

Паржницький Віктор Валентинович

Начальник відділ наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ІМЗО

Лисенко Геннадій Вікторович

Керівник фізкультури Нікопольського професійного ліцею

Гомуницька Надія Іванівна

Старший майстер Нікопольського центру професійної освіти

Бондарчук Віра Іванівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Завальний Андрій Ігорович

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Гоженко Наталія Миколаївна

Вихователь ПТУ-74

Васильєв Ігор Якович

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Похиленко Юлія Степанівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Марганецького професійного ліцею

Шаповалова Людмила Іванівна

Викладач профтех циклу ВПУ-75

Швидка Діна Павлівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

Мітлицький Олександр Дмитрович

Майстер виробничого навчання Царичанського аграрного професійного ліцею

26 травня

Стесенко Олена Василівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи Дніпровського центру професійної освіти

Васькін Володмимр Сергійович

Керівник гуртка ВПУ-17

Єгорова Наталія Михайлівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Гапоненко Світлана Сергіївна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Мацегора Тетяна Олексіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Першотравенського гірничого ліцею

Вавронішина Марина Сергіївна

Майстер виробничого навчання Придніпровського професійного ліцею

Безрукавий Василь Володимирович

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

Сиротченко Олександр Васильович

Старший майстер ПТУ-2

Стрижак Юрій Михайлович

Майстер виробничого навчання Синельниківського професійного ліцею

27 травня

Легкоступ Віталія Юріївна

Майстер виробничого навчання ПТУ-81

Жмур Сергій Миколайович

Майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

Голобородько Наталія Володимирівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Чернега Ніна Адамівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного ліцею