Зеленодольська об’єднана територіальна громада знайомиться  із профтехосвітою Дніпропетровщини

 

За сприянням навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області в на базі Зеленодольського професійного ліцею відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок професій» для школярів 1-11 класів Зеленодольської об’єднаної  територіальної громади.

В рамках заходу відбувся круглий стіл  з питання ефективного використання можливостей профтехосвіти Дніпропетровщини відповідно до потреб ринку праці регіону за участю представників органів виконавчої влади Зеленодольської  об’єднаної територіальної громади, Апостолівської райдержадміністрації, міської та районної рад, депутатського корпусу обласної та районної рад, ДТЕК «Криворізька ТЕЦ», ТОВ «Зеленодольський хлібокомбінат», «Зеленодольська районна електромережа», ТОВ  сільськогосподарського підприємства «Нібулон,», приватного підприємства залізничного транспорту, районного центру зайнятості, керівники загальноосвітніх шкіл,  ветерани праці.  Розглянуто питання соціального партнерства закладів профтехосвіти із органами виконавчої влади, роботодавців, громадськістю у підготовці кваліфікованих робітників. Окреслено план спільних заходів щодо перспектив взаємодії Зеленодольського професійного ліцею із соціальними партнерами, забезпечення його функціонування в рамках потреби Зеленодольської об’єднаної територіальної громади. Під час обговорення учасники круглого столу дійшли висновку: «Сучасна територіальна громада – сучасна освіта».

Понад 500 школярів  Зеленодолького регіону та прилеглих сіл Херсонської області взяли участь у майстер-класах з робітничих професій галузей будівництва, електротехніки та харчування з використанням інноваційних технологій та сучасних матеріалів. Під час екскурсії  по ліцею діти стали учасниками навчально-виробничого процесу в реальному часі, пройшли тренінги щодо професійного самовизначення та взяли участь у безпрограшній інтелектуальній лотереї «Відмінник». 

Знаковою подією заходу стала презентація базового підприємства ДТЕК «Криворізька ТЕС». Представники підприємства звернули увагу присутніх на перспективи розвитку підприємства на теренах Апостоліщини та гострий дефіцит у кваліфікованих робітниках за професіями  слюсар, електромонтер, машиніст енергоблоку, електрослюсар.  Наголосили, що ДТЕК «Криворізька ТЕЦ» несе відповідальність як за енергетичну стабільність так і за соціальний добробут міста та Зеленодольської об’єднаної територіальної громади.

Результативністю заходу є подача заяв 15 учнів шкіл  на навчання до Зеленодольського професійного ліцею.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

Відкриття профорієнтаційного заходу «Ярмарок професій» в Зеленодольському професійному ліцеї

 

Круглий стіл з представниками НМЦ ПТО у Дніпропетровській області,

органів виконавчої влади, підприємств, центру зайнятості, громадськості

 

Екскурсія у майстерні електромонтажних робіт

 

 

Майстер-клас з професії кухар та серверування столу

 

Виставка та майстер-клас будівельних професій

 

Презентація ДТЕК «Криворізька ТЕС»

 

 

 

 

 

 

 

Безпрограшна лотерея «Відмінник»