Підсумки семінару для  новопризначених заступників директорів закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини

      Згідно з спільним планом НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації організовано довготривалий семінар-практикум для новопризначених заступників директорів закладів П(ПТ)О.

      За програмою семінару слухачі пройшли стажування у досвідчених керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, визначених наказом ДОН ДОДА. Під час стажування слухачі ознайомилися з організацією навчально-виробничого та виховного процесів, навчально-матеріальною базою закладів, поспілкувалися з досвідченими колегами. Також методистами було проведено ряд семінарських занять, на яких розглянуті різні напрямки роботи заступників директора закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

     Програму стажування та семінару новопризначені заступники директорів виконали в повному обсязі. Стажисти детально ознайомилися із чинними нормативно-правовими документами в галузі ПТО, склали електронний банк даних зі зразками розпорядчих документів за напрямком роботи, розробили пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в своїх навчальних закладах.  

      На підсумковому занятті семінару-практикуму проведено презентацію-захист звітів новопризначених керівників. Слухачі обмінялися корисними пропозиціями та змістовними порадами щодо впровадження інноваційних форм і методів організації навчально-виробничого процесу.

      Слухачі отримали  сертифікати, що засвідчують проходження курсу підвищення професійної майстерності. Отримані знання допоможуть новопризначеним заступникам директорів закладів П(ПТ)О в керівній роботі.

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області