Описание: Картинки по запросу букет сирени фото ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

15 травня

Клименко Ірина Анатолівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

Хомяков Олександр Олексійович

Викладач профтех циклу Жовтоводського навчального центру № 26

Безверха Надія Григорівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Орел Ольга Борисівна

Викладач профтех циклу Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

16 травня

Калініченко Людмила Михайлівна

Колишній працівник  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Кукура Вікторія Вікторівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

Плакида Ольга Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-81

Шкуренко Євгенія Миколаївна

Вихователь ПТУ-81

Яшний Андрій Сергійович

Викладач профтех циклу Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Качалова Наталя Павлівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Чичикал Анжеліка Олександрівна

Викладач профтех циклу Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Петриченко Наталія Іванівна

Майстер виробничого навчання Криворізького  професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Корж Анжела Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Криворізького  професійного гірничо-технологічного ліцею

Козирєв Ігор Олексійович

Викладач профтех циклу Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Хілковська Інна Миколаївна

Викладач профтех циклу Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

17 травня

Ломакін Павел Іванович

 

Гурська Олена Володимирівна

Голова Дніпропетровської обласної організації українського товариства

охорони праці

Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Шевченко Сергій Олексійович

Колишній заступник начальника управління освіти області

Запорожченко Сергій Володимирович

Майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

Іващенко Іван Вікторович

Майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

Місюра Віталій Віталійович

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

18 травня

Тонконог Лариса Володимирівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського навчального центру № 34

Гайдук Олександр Сергійович

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Мєдвєдєв Олександр Анатолійович

Викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського професійного ліцею

Кодряну Лариса Миколаївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Войтович Леонід Пигасович

Викладач профтех циклу Дніпровського центру ПТО ТС

Невмивака Олена Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Виборний Петро Петрович

Викладач загальноосвітньої підготовки Солонянського професійного аграрного ліцею

19 травня

Лонська Наталя Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Марганецького професійного ліцею

Шевченко Олександр Васильович

Керівник фізкультури ВПУ-55

Панібудьласка Віра Миколаївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Костенко Наталія Федорівна

Майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

Родіна Алла Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Середенко-Рожко Людмила Олексіївна

Методист Криворізького професійного будівельного ліцею

Журба Віктор Миколайович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Полохало Олена Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Мішуровський Антон Вікторович

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Михайличенко Анатолій Іванович

Майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Кривенко Лариса Олександрівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-48

Сіра Анастасія Романівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Царичанського аграрного професійного ліцею

20 травня

Яковенко Ганна Григорівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Лещова Людмила Федорівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Воротилова Галина Михайлівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Івлєва Людмила Іванівна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Грановська Юлія Владиславівна

Майстер виробничого навчання Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Козаченко Валерій Андрійович

Майстер виробничого навчання Синельниківського навчального центру № 94