Описание: Букет "Твой белый дом и тихий сад" ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

8 травня

Корнієнко Ольга Володимирівна

Старший майстер Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Будько Віталій Володимирович

Майстер виробничого навчання Криворізького навчального центру № 80

Пасєка Оксана Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Мелешко Сергій Степанович

Викладач профтех циклу Межівського ПТУ

Лимарь Ольга Геннадіївна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Касьянова Катерина Юріївна

Викладач профтех циклу Нікопольського центру професійної освіти

Ткаченко Тетяна Сергіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих

Іванова Марина Георгіївна

Майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

Кириллова Світлана Стіфанівна

Керівник гуртка Нікопольського центру професійної освіти

Перескокова Анастасія Анатоліївна

Працівник Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

 

9 травня

Джус Вікторія Миколаївна

Головний спеціаліст відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом ДПО МОНУ

Панченко Володимир Петрович

Старший майстер Томаківського професійного аграрного ліцею

Гаркуша Світлана Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Золотопуп Діана Валеріївна

Майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

Скалін Андрій Михайлович

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Чебоненко Антон Олександрович

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Москаленко Людмила Михайлівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського професійного ліцею

Роговська Олена Миколаївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

Облоухова Олена Вікторівна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Пархоменко Валентина Іллівна

Викладач профтех циклу Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Цикуренко Лариса Василівна

Вихователь Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

10 травня

Удод Олександр Андрійович

Зав.відділу української історіографії Інституту історії України НАНУ

Смола Олександр Олександрович

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Маслій Володимир Васильович

Майстер виробничого навчання Жовтоводського навчального центру № 26

Ремінська Ірина Леонідівна

Викладач профтех циклу Західно-Донбаського професійного ліцею

Алієва Тетяна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Дресь Руслан Володимирович

Викладач профтех циклу Межівського ПТУ

Водоп'янова Тетяна Костянтинівна

Методист Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

11 травня

Міцута Вікторія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Шаховой Валерій Іванович

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Шиян Тетяна Миколаївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Могила Анна Сергіївна

Викладач профтех циклу Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Юрко Олена Володимирівна

Вихователь Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Терещенко Роман Володимирович

Керівник гуртка Кам’янського центру ППРКБА

12 травня

Зозуля Неля Володимирівна

Керівник Криворізького кабінету  НМЦ ПТО у Дніпропетровської області

Бойко Павло Миколайович

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Пічугіна Лілія Миколаївна

Майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

Звірко Тетяна Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського вище професійне училище

Штаб Оксана Вікторівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

П'яних Діана Володимирівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Вайло Юрій Вікторович

Майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

Солонік Тетяна Петрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Солонянського професійного аграрного ліцею

13 травня

Бабчинська Тетяна Євгенівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Придніпровського професійного ліцею

Мілованова Юлія Петрівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Антошко Тетяна Михайлівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Власова Наталя Вікторівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Коваленко Григорій Миколайович

Викладач загальноосвітньої підготовки Інгулецького професійного ліцею

Абрамова Ольга Степанівна

Майстер виробничого навчання Тернівського професійного гірничого ліцею