Вітаємо Лауреата четвертого обласного конкурсу «Психолог року - 2018»

На Дніпропетровщині за сприянням Дніпропетровського обласного науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи 24 квітня 2018 року відбувся фінал IV обласного конкурсу «Психолог року – 2018» відповідно до п. 6.1. Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку психологічної служби системи освіти на період до 2020 року, затвердженого наказам МОН № 1127 від 08.08.2017р.

За підсумками конкурсу серед  21 претендента з числа практичних психологів  спеціалізованих шкіл та ліцеїв, загальноосвітніх шкіл та закладів професійної (професійно-технічної) освіти звання «Лауреата»  четвертого обласного конкурсу «Психолог року – 2018» отримала Шевчук Юлія Олександрівна, практичний психолог Кам’янського професійного ліцею. Отримане звання  є ствердженням високого рівня творчості конкурсанта, підвищення її професійної майстерності та популяризації психолого-педагогічних здобутків.

Висловлюємо щиру вдячність Школяру Віктору Павловичу, директору Кам’янського професійного ліцею та Шевчук Юлії Олександрівна за якісний стан психологічної служби закладу та маємо впевненість, що досвід буде поширено в інших закладах професійно (професійно-технічної освіти).

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області