День професійного самовизначення для випускників шкіл міста Кам’янське

 

За сприянням департаменту з гуманітарних питань міської ради, навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області, Кам’янського міського центру зайнятості та ринкоутворюючих підприємств в місті Кам’янському  відбувся масштабний профорієнтаційний захід «День професійного самовизначення» для учнів 8-11 класів шкіл міста.

Можливості профтехосвіти школярам презентували Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Кам’янське  вище професійне училище, Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту, Кам’янський професійний ліцей, професійно-технічне училище № 79 смт.Петриківка, Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Майбутнім абітурієнтам надали вичерпну інформацію про професії галузей машинобудування, металургії, будівництва, електротехніки, легкої промисловості, харчування, торгівлі та побуту, умови вступу та навчання, продемонстрували відеоролики про навчальні заклади, надали ілюстровані інформаційні буклети та «Анкети вступника».

Представники організацій та підприємств продемонстрували продукцію, яка виготовляється за сучасними технологіями, розповіли про історію становлення та перспективи розвитку підприємств, умови працевлаштування та соціальні гарантії, перспективи кар’єрного зростання.

Школярі отримали консультацію профорієнтаторів та практичних психологів про основні фактори, які впливають на професійний вибір та можливі помилки під час самовизначення. Усім присутнім було запропоновано пройти безкоштовне експрес профдіагностичне тестування з визначення відповідності власних здібностей, нахилів за сучасними методиками.

Впевнені, що об’єднання зусиль і просвітницька діяльність фахівців з профорієнтації, працівників системи освіти, центру зайнятості, громадських організацій та підприємств міста дозволить створити умови, що забезпечать професійний вибір майбутньої професії юних кам’янчан, покращать їх професіоналізм як майбутніх фахівців, підвищать зростання рівня добробуту кожного і економіки України в цілому.

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Маємо честь запросити на навчання