Світла пам’ять Володимиру Адольфовичу Макарову

 

 Профтехосвіта Дніпропетровщини понесла тяжку втрату. 2 травня на 71 році раптово обірвалося життя чудової людини, ветерана професійно-технічної освіти, колеги та друга Макарова Володимира Адольфовича.

       Володимир Адольфович  розпочав трудову діяльність у системі профтехосвіти в 1991 році на посаді директора Дніпропетровського професійно-технічного училища № 67; з 2001 року – директор професійно-технічного училища № 53.

        Сучасний керівник. Завдяки його креативній діяльності навчальний заклад увійшов до рейтингу кращих ПТНЗ України. Під його керівництвом        ПТУ 53 реорганізовано у Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти з поліграфії та інформаційних технологій, а в 2010 році змінено тип навчального закладу, який перейменовано в ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій».

       Починаючи з 2005 року навчальний заклад має нагороди за участь у міжнародних виставках, наукових заходах.

       Володимир Адольфович  розробив структуру соціального партнерства видавничо- поліграфічної галузі, впроваджував експериментальну діяльність у навчально-виховний процес. Він є автором методичного посібника «Система

організації та управління методичною роботою з використанням інформаційно-комунікаційних технологій», який набув широкої популярності в регіоні.

       Постійно брав участь у громадській роботі – був головою ревізійної комісії обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти.

       Був надійним другом. Віддавав себе справі та людям, яких любив.

                 За творчу працю неодноразово відзначений нагородами на регіональному та державному рівнях: грамотами управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Дніпропетровської обласної ради, Почесним дипломом Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України, нагрудними знаками «Відмінник освіти України»,  «А.С. Макаренко» та «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти».

         Світла пам'ять про Макарова Володимира Адольфовича залишиться в наших серцях.

                   Сумуємо та співчуваємо разом з рідними та близькими нашого колеги. 

 

 Колеги профтехосвіти,

 президія обласної організації ВАПП,

 колектив НМЦ ПТО