Західно-Донбаський професійний ліцей відзначає дату створення

5 травня 2018 року виконується 40 років з дня прийняття рішення про утворення в м.Павлограді  міського професійно-технічного училища № 3 на базі заводу технологічного обладнання  та спеціальних верстатів Міністерства загального машинобудування СРСР.

У 1997 році, на виконання постанови Кабінету Міністрів України  «Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів» було створено нове училище ПТУ № 3 шляхом ліквідації ПТУ № 3 та      ПТУ № 43, яке у 2003 році реорганізовано в Західно-Донбаський професійний ліцей.

За роки існування ліцей підготував багато кваліфікованих робітників для підприємств міста та  Західно-Донбаського регіону.

           Для підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних  робітників ліцей має міцну матеріально - технічну базу.  Відділення машинобудування та обслуговування - це просторий, 4 - поверховий навчальний корпус, у якому розташовано 16 навчальних кабінетів, сучасний комп'ютерний клас, спортивний зал та двоповерхова будівля, у якій знаходяться майстерні, їдальня на 150 осіб, бібліотека, музей. Відділення будівництва та побуту - це світлий і затишний, 4 - поверховий навчальний корпус, у якому працюють 17 навчальних кабінетів та двоповерхова будівля, у якій розміщені майстерні, їдальня на 150 осіб, бібліотека, музей, котельня. У ліцеї працюють досвідчені, творчі педагоги. Створено всі умови для навчання та виховання учнів. Багато уваги приділяється соціальному захисту учнів Ліцеїсти забезпечуються якісним харчуванням (діти – сироти - 4-разовим, а діти, які проживають у молодіжному готелі 3 -разовим). Безкоштовно працюють спортивні секції, предметні гуртки, гуртки технічної творчості, художньої самодіяльності.

За роки свого існування навчальний заклад  підготував  більше  25 тисяч кваліфікованих робітників за 51 спеціальностями.

Традиції  об’єднаних профтехучилищ збережені, примножені і продовжують жити в сьогоденні. 

Бажаємо колективу навчального закладу подальших успіхів у справі виховання підростаючого покоління та розвитку профтехосвіти.

                                                                 

                                                                        Василиненко В.М.,

                                                       директор НМЦ ПТО

                                                                  у Дніпропетровській області