На Дніпропетровщині триває виставка «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

 

В регіонах Дніпропетровщини стартував  обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”.

Учні закладів професійно-технічної освіти  підготували: моделі та макети промислового обладнання, які покращують умови праці та технологічні процеси у різних галузях; діючі електрифіковані стенди, які пояснюють фізичні процеси та сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу; макети та проекти різних видів споруд, будівель, будівельних комплексів. А також вироби художньо-технічного профілю в авторському виконанні: різьба деревини, гончарство, вироби з бісеру, художня вишивка, розпис, дизайн одягу тощо. Перед членами журі поставлена нелегка задача – обрати найцікавіші експонати для комплектації Всеукраїнської виставки від Дніпропетровської області, яка розгортається в Українському державному центру позашкільної освіти в м. Києві.

Проведення таких заходів дозволяє ознайомитись із мережею гуртків, клубів, науково-технічних об’єднань та залучити учнів до технічної творчості.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області