Методики удосконалення професійної майстерності педагогів Дніпропетровщини

 

Для підвищення методичних та фахових компетенцій викладачів та майстрів виробничого навчання Навчально-методичним центром ПТО Дніпропетровщини  проведено планове засідання секції педагогів ПТНЗ, які готують для регіонального ринку праці робітничі кадри за професіями ресторанного сервісу. Педагогів гостинно зустріли у Нікопольському центрі професійної освіти, на базі якого проходив методичний захід.

Під час роботи секції розглянуто питання проектування освітньої діяльності, впровадження інтерактивних технологій  і  інноваційних методик на уроках спеціальних дисциплін та виробничого навчання при підготовці кваліфікованих робітників за професіями «Кухар», «Кондитер». Особливу увагу приділено питанню по запровадженню вхідного контролю для підготовки осіб  за професією «Кухар», та розробці матеріалів до нього, а саме, складання анкети самооцінювання, критеріїв оцінювання, ККР та ККЗ.

Учасники секції відвідали  відкритий урок виробничого навчання «Виробничі технології формування виробів із прісного тіста» який провела    майстер виробничого навчання НЦПО Забутна Ілона Сергіївна.

Викладачі та майстри виробничого навчання обговорили результати проведеного уроку та визначились з позитивними моментами використання в практиці інтегративної технології викладання, зокрема через бінарні уроки.

Проведення таких методичних заходів надають можливість ознайомитись педпрацівникам з інноваційними підходами, вивчати та запроваджувати передовий педагогічний досвід, збагачувати освітній процес новітніми, досконалими методами та засобами навчання.

 

              В.М.Василиненко,

              директор НМЦ ПТО

             у Дніпропетровській області