buket-48ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

 

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

16 квітня

Шпилько Юлія Сергіївна

Методист  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Псарьова Наталія Миколаївна

Заступник директора з навчальної роботи ВПУ-17

Олефір Віталій Григорович

Старший майстер ПТУ-71

Жигуліна Тетяна Миколаївна

Вихователь ВПУ-75

Кругліковська Алла Георгіївна

Майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Біла Ольга Володимирівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-48

Клюєва Людмила Федорівна

Соціальний педагог Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

17 квітня

Басова Марина Вікторівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Коваленко Людмила Миколаївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Дергач Катерина Василівна

Майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Пашкова Марина Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського вищого професійного училища

Кривобоченко Ігор Володимирович

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Патлаха Олексій Вікторович

Майстер виробничого навчання Царичанського аграрного професійного ліцею

 

 

18 квітня

 

 

Якушева Ольга Георгіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки  Кам’янського вищого професійного училища

Ганжа Надія Володимирівна

Керівник гуртка ВПУ-75

Гостєв Георгій Валерійович

Майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Погуляй Надія Григорівна

Майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

19 квітня

Макєєва Наталія Миколаївна

Колишня Голова Луганської обласної асоціації

Гривковський Володимир Вікторович

Майстер виробничого навчання Дніпровського професійного залізничного ліцею

Рябко Марина Юріївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

Цегельнікова Олена Валеріївна

Майстер виробничого навчання ПТУ-6

 

20 квітня

 

 

Ганущак Віталія Василівна

Головний спеціаліст департаменту ПО МОНУ

Бикова Тетяна Іванівна

Колишній методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Ананьіна Віра Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського регіонального центру ПТО

Коваленко Леся Петрівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Нітченко Леся Леонідівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Тіунова Олександра Василівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Кукало Світлана Вікторівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Межівського ПТУ

Накрапас Ніна Андріївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Межівського ПТУ

Шатун Світлана Вікторівна

Соціальний педагог Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Балейко Вікторія Володимирівна

Старший майстер Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Литовченко Юлія Олександрівна

Майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Векленко Людмила Михайлівна

Викладач профтех циклу Царичанського аграрного професійного ліцею

 

  21 квітня

Козицький Юрій Васильович

Колишній директор Криворізького професійного ліцею

Дмитренко Наталія Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Перещепинського професійного ліцею

Хотіна Світлана Олексіївна

Викладач профтех циклу Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Яловий Анатолій Володимирович

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Петруша Олександр Васильович

Викладач загальноосвітньої підготовки  Кам’янського центру ППРКБА

Завадський Андрій Вікторович

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Медяний Михайло Борисович

Викладач профтех циклу ВПУ-75

Вакуленко Володимир Григорович

Майстер виробничого навчання ПТУ-6

 

22 квітня

Кузьменко Олена Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи ПТУ-71

Кудацький Сергій Валерійович

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Твердохліб Сергій Вікторович

Викладач профтех циклу Жовтоводського навчального центру № 26

Берковська Ольга Василівна

Викладач профтех циклу ПТУ-2

Безкровна Вікторія Іванівна

Викладач профтех циклу ПТУ-6

Васильєва Яна Андріївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Тернівського професійного гірничого ліцею