Семінар для новопризначених керівників  закладів П(ПТ)О  Дніпропетровщини

 

        НМЦ ПТО у Дніпропетровській області продовжує роботу з проведення семінарів для новопризначених заступників директорів закладів професійно-технічної освіти області.       

       Група слухачів, в яку входять 14 заступників директорів навчальних закладів, отримали рекомендації щодо підготовки, проведення ліцензування та атестації професій, створення та можливостей навчально-практичних центрів ПТО за галузевим спрямуванням, організації виробничої діяльності в навчальних закладах. На занятті семінару розглянуті вимоги нормативно-розпорядчих документів щодо ліцензування та атестації навчальних закладів, алгоритм проведення державної атестації закладів П(ПТ)О, складання звіту про самоаналіз освітньої діяльності навчального закладу, здійснення атестаційної експертизи.

       Матеріали семінару надані слухачам для практичного використання.

       Досвідом організації роботи навчально-практичних центрів за виробничими технологіями будівельної галузі  поділились слухачі семінару – педпрацівники Дніпровського вищого професійного училища будівництва.  

Протягом березня-квітня 2018 року новопризначені заступники директорів проходять стажування  в навчальних закладах, продовжують знайомитися з  досвідом роботи досвідчених колег, зібрані матеріали з питань  управління та організації  навчально-виробничим та виховним процесами для подальшого використання у роботі.

       В травні 2018 року слухачі представлять звіти з пропозиціями вдосконалення організації навчально-виробничого процесу в закладах професійно-технічної освіти та отримають сертифікати семінару.

 

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області