Картинки по запросу букети цветов апреляШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

9 квітня

Логвиненко Віктор Дмитрович

Директор Дніпровського центру професійної освіти

Войтович Ніна Василівна

Директор Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу

Божко Інна Олександрівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи ПТУ-2

Ніколіна Світлана Миколаївна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Міцик Таїса Олександрівна

Практичний психолог Західно-Донбаського професійного ліцею

 

10 квітня

Сайфієв Сайфій Фаузетдінович

Директор Тернівського професійного гірничого ліцею

Ступак Євгеній Дмитрович

Чернопятова Анна Миколаївна

В.о.директора Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного ліцею

Ступак Євгеній Дмитрович

Заступник директора з навчальної роботи Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Резун Олексій Олексійович

Майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Аксентьєв Олександр Юрійович

Викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського центру професійної освіти

Ільїнський Сергій Юрійович

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Новікова Надія Володимирівна

Вихователь Дніпровського центру професійної освіти

 

11 квітня

Лучко Ольга Василівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Кам’янського центру ППРКБА

Козаченко Наталія Станіславівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Микитенко Олег Юрійович

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Коржавіна Оксана Юріївна

Керівник фізкультури Західно-Донбаського професійного ліцею

Козаченко Тетяна Іванівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Євич Людмила Михайлівна

Викладач профтех циклу Межівського ПТУ

Бескоморний Ігор Іванович

Майстер виробничого навчання ПТУ-88

Науменко Наталія Євгеніївна

Практичний психолог Солонянського професійного аграрного ліцею

12 квітня

Бойко Зінаїда Леонідівна

Викладач профтех циклу Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робочих кадрів

Слончак Тетяна Олександрівна

Майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

Авраменко Тетяна Юріївна

Соціальний педагог Західно-Донбаського професійного ліцею

Фоміна Алла Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Колесник Наталія Іванівна

Майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Росол Ігор Федосійович

Викладач профтех циклу Нікопольського центру професійної освіти

13 квітня

Ухова Ілона Володимирівна

Бухгалтер Криворізького  кабінету НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Ткаченко Ірина Іванівна

Майстер виробничого навчання Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робочих кадрів

Циган Людмила Миколаївна

Викладач профтех циклу Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Мальцева Тетяна Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного будівельного ліцею

Миснік Олена Олександрівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Таран Катерина Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

Пікус Надія Леонідівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного ліцею

Бадіца Олена Павлівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-6

14 квітня

Артюшенко Володимир Іванович

Директор НМЦ ПТО у Луганській області

Кравченко Любов Андріївна

Начальник управління науки, вищої та ПТО ДОН  ОДА

Останкіна Ольга Веніамінівна

Колишній заступник директора Дніпровського  регіонального центру оцінювання якості освіти

Грищук Тамара Степанівна

Методист Криворізького кабінету НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Крячек Олександр Миколайович

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Міхіда Світлана Григорівна

Методист ПТУ-74

Очеретний Олексій Вікторович

Викладач фізкультури Дніпровського регіонального центру ПТО

Магаляс Людмила Вікторівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру ПТО ТС

Колесник Олена Петрівна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Борисенко Віта Юріївна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Стрельцова Алла Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Синельниківського професійного ліцею

15 квітня

Мільчевська Юлія Олексіївна

Викладач профтех циклу ПТУ-74

Стародубцева Юлія Володимирівна

Викладач профтех циклу Інгулецького професійного ліцею

Жбирь Олександр Афанасійович

Старший майстер Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Явтушенко Олена Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного будівельного ліцею

Сусла Світлана Олексіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського професійного залізничного ліцею

Скриль Олександр Федорович

Старший майстер Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Тєрєхова Людмила Іванівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Слюсарєва Оксана Валентинівна

Старший майстер Криворізького  центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Томашевська Оксана Вячеславівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Антоненко Олександр Сергійович

Керівник гуртка Дніпровського центру професійної освіти