Профілактичні заходи – спільна справа у подоланні захворювання на туберкульоз серед молоді ПТНЗ

 

В рамках співпраці  навчально-методичного центру у Дніпропетровській області  з  «Обласним центром Здоров’я»,   у місячник боротьби з туберкульозом   проведено низку заходів , зустрічі лікарів-фтізіатрів з молоддю професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровщини.

На інформаційних годинах,   зустрічах, лекціях учнів  ознайомили з основами санітарної грамотності,  впливом шкідливих звичок на здоров’я, підвищили рівень обізнаності з профілактики захворювань на туберкульоз, розширили  знання про запобігання захворюванню, що неодмінно сприятиме протидії поширенню епідемії туберкульозу та збереженню здоров’я  молодого покоління. .

В ПТНЗ області створені куточки «Здоров’я»,  розміщені плакати за «За здоровий спосіб життя», «Туберкульоз виліковний», «Ознаки та профілактика туберкульозу» , «Твоє здоров’я в твоїх руках»  інші.

Лікарі-фтізіатри  зустрілися з учнями  Дніпропетровського  регіонального центру професійно-технічної освіти, Вищого професійного училища №17,   , Дніпропетровського вищого   професійного  училища будівництва,  професійно-технічного училища № 6, Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту, Дніпровського інженерно-педагогічного технікуму та інших, де крім лекцій, відеороликів, бесід дані відповіді  на численні запитання молоді.

 

 

 

 

В.М.Василиненко,

Директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області