Підведено підсумки VIII Всеукраїнського відкритого Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.

      У 2017 році МОН України разом з Інтернет-асоціацією України було оголошено відкритий конкурс серед сайтів закладів освіти , де окремою номінацією визначалися кращі веб-ресурси серед закладів сфери ПТО (ПТНЗ, технікуми, коледж та прирівняні до них заклади). Всього у цьому конкурсі взяло участь понад 2000учасників. Оцінювання сайтів закладів освіти у рамках конкурсу проходило на основі 2-х підходів:

-         Журі конкурсу визначало кращі веб-сайти навчальних закладів, враховуючи їх змістовне наповнення; зручність використання; забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти; динаміку користування веб-ресурсом, а також дизайн та технічні показники.

-         Вебометричний аналіз сайтів  провів Сумський державний університет за власно-розробленою методикою рейтингування веб-ресурсів.

       Протягом березня  журі конкурсу в номінації «Веб-сайти закладів професійної (професійно-технічної) освіти» визначило переможців та відзначило кращі сайти . В Топ 25  переможцівввійшли ПТНЗ Дніпропетровщини:

ТОП 25

Навчальний заклад

Веб-сайт

7.

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу"

centr-tur.com

11.

ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ 17

vpu17.dp.ua

23.

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський центр професійно-технічної освіти"

dnvcpprmgz.org.ua

24.

ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій»

center-polygraph.org.ua

 

 

В. ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області