Похожее изображениеШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

26 березня

Тютько Лілія Леонідівна

Соціальний педагог Криворізького навчально-виробничого центру

Ускова Наталія Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Неваліхіна Лариса Борисівна

Вихователь Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Валявська Людмила Степанівна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Смілянець Олена Анатоліївна

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

27 березня

Заброда Тетяна Андріївна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи ПТУ-81

Васильєва Юлія Миколаївна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Жучкова Ганна Сергіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Пархоменко Вікторія Валентинівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Берестова Лариса Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Щербина Микола Семенович

Електрик НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

28 березня

Лісєєв Олександр Володимирович

Колишній директор ПТУ-71

Волкова Олена Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно-Донбаського професійного ліцею

Білоусов Борис Миколайович

Викладач профтех циклу Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Черних Людмила Вікторівна

Майстер виробничого навчання Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

29 березня

Фісун Валентина Леонідівна

Майстер виробничого навчання Зеленодольського професійного ліцею

Щербак Людмила Едуардівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Одінцова Анастасія Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Захарченко Олег Іванович

Методист Західно-Донбаського професійного ліцею

Котенко Павло Сергійович

Старший майстер Нікопольського професійного ліцею

Миролюбова Ярослава Іванівна

Майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

Олендра Тетяна Миколаївна

Соціальний педагог Нікопольського професійного ліцею

Нушель Олена Сергіївна

Майстер виробничого навчання Царичанского аграрного професійного ліцею

Сошникова Тетяна Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

30 березня

Дуріхін Анатолій Олександрович

Виконавчий директор  фонду організації роботодавців Дніпропетровщини

Олефір Леонід Олексійович

Директор Дніпровської загальноосвітньої санаторної школи № 4

Ложечка Ганна Ігорівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-55

Дейнеко Алла Григорівна

Методист Кам’янського  центру ППРКБА

Павлючик Віктор Іванович

Майстер виробничого навчання Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робочих кадрів

Рубан Ігор Вікторович

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Нетребіна Анастасія Олександрівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Назаренко Катерина Костянтинівна

Старший майстер Нікопольського центру професійної освіти

Кравченко Олексій Петрович

Майстер виробничого навчання Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Анохіна Наталія Олексіївна

Майстер виробничого навчання Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Жиліна Людмила Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-2

Беспала Антоніна Сергіївна

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

Лахно Олександр Павлович

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

Ставманенко Діана Михайлівна

Майстер виробничого навчання Синельниківського професійного ліцею

Гардер Алла Федосіївна

Майстер виробничого навчання Томаківського професійного аграрного ліцею

 31 березня

Петрова Валентина Володимирівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Боєва Наталя Михайлівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Зеленодольського  професійного ліцею

Куксова Валентина Іванівна

Майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Андреєв Геннадій Миколайович

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Запорожець Ірина Леонідівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

Ставманенко Інна Миколаївна

Майстер виробничого навчання Синельниківського професійного ліцею

Костюков Сергій Володимирович

Керівник фізкультури Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Рохліна Людмила Іванівна

Вихователь Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Лифар Марія Миколаївна

Вихователь ВПУ-17

Колісник Альона Миколаївна

Керівник гуртка ВПУ-75

1 квітня

Гнєтньова Наталя Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-75

Кривош Людмила Григорівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Сердюк Олександр Михайлович

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Чумакова Ольга Михайлівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського професійного залізничного ліцею

Гамоліна Надія Михайлівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Яценко Анна Сергіївна

Викладач профтех циклу Нікопольського центру професійної освіти

Тищенко Олександр Олексійович

Викладач загальноосвітньої підготовки Солонянського професійного аграрного ліцею

Невгамонна Світлана Єлисеївна

Вихователь Кам’янського центру ППРКБА