ПТНЗ Дніпропетровщини переможці Всеукраїнського конкурсу «Прорив легкої промисловості»

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України» - спільний проект Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та Асоціації швейних училищ України, що проходить під патронатом Міністерства освіти і науки України. Конкурс покликаний сприяти підвищенню престижу професій у швейній галузі та популяризації професійної освіти та продемонструвати суспільству нову, змінену під сучасні стандарти галузь легкої промисловості, рівень підготовки її фахівців, а також популяризувати швейні професії серед школярів..

В конкурсі приймали участь 34 професійно-технічних навчальних закладів України. Дніпропетровщину представляли на конкурсі учні Криворізького навчально-виробничого центру, вищого професійного училища №55, Дніпровського центру професійної освіти.

Компетентне журі оцінювало майбутніх дизайнерів, швачок і закрійників в трьох номінаціях: сучасні колекції для працівників театрів і музеїв, костюми для дитячих вокальних ансамблів, урочисті образи для солістів і солісток оперного театру.

Колектив ДПТНЗ "Криворізький навчально-виробничий центр" продемонстрував колекцію моделей в номінації "Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв" та виборов ІІІ місце.

Вітаємо колектив навчального закладу з перемогою!