Участь ПТО Дніпропетровщини у вебінарі «Інноваційний зарубіжний досвід в розвитку професійної освіти і навчання» та у XII Всеукраїнській науково-практичній конференції ІПТО НАПН України "Науково-методичне забезпечення професійно-технічної освіти"

 

За ініціативи Інституту професійно-технічної освіти НАПН України на базі системи дистанційного навчання відбувся вебінар «Інноваційний зарубіжний досвід в розвитку професійної освіти і навчання» та XII Всеукраїнська науково-практична конференція ІПТО НАПН України "Науково-методичне забезпечення професійно-технічної освіти"

У заході взяли участь представники навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та 5 ПТНЗ регіону.

Обговорювались питання :

- Інноваційний зарубіжний досвід в розвитку професійної освіти і навчання

- Дослідження зарубіжних систем професійної освіти і навчання: адаптаційний потенціал досвіду;

- Правове регулювання та законодавче забезпечення підготовки педагогічного персоналу для системи професійної освіти і навчання у країнах ЄС;

- Нормативно-правове забезпечення реалізації програм учнівства в країнах Європейського союзу;

- BREXIT: тенденції розвитку професійної освіти і навчання у Великій Британії;

- Методичні засади управління проектною діяльністю учнів закладів професійної освіти;

- Дослідницькі проектні технології у професійній освіті;

- Реалізація проектного навчання у цифровому навчальному середовищі;

- Оцінювання результатів проектної навчальної діяльності майбутніх кваліфікованих робітників на засадах компетентнісного підходу.

 

На заході від регіону свій досвід презентував Кам'янський професійний ліцей (Використання проектних технологій в навчально-виробничому процесі закладів професійної освіти).

 

Учасники заходу ознайомилися з зарубіжним інноваційним досвідом у сфері професійної освіти і навчання та проектними технологіями у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників.

Сподіваємось, що пізнання досвіду інших буде сприяти модернізації системи формування робітничого потенціалу Дніпропетровщини.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області