Зорепад талантів на фестивальному дивограї Дніпропетровщини

 

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації             від 28.02.2018 № 96/0/212-18 «Про проведення обласного фестивалю художньої самодіяльності» та з метою підтримки творчо обдарованої учнівської молоді, створення умов для розвитку та реалізації їх здібностей щорічно в закладах професійної освіти Дніпропетровщини  проводиться «Фестивальний дивограй профтехосвіти».

Так з 13 по 28 березня 2018 року під гаслом «Наша творчість тобі, Україно» в шести регіонах області  проходе прослуховування понад 1000 номерів художньої самодіяльності  та відбір кращих за наступними номінаціями:

-        фольклорно-етнографічне мистецтво;

-        вокальне мистецтво;

-        інструментальне мистецтво;

-        хореографічне мистецтво;

-        циркове мистецтво;

-        літературна творчість;

-        кіномистецтво.

Метою фестивалю є сприяння розвитку та примноження надбань  національної культури, посилення морального та етичного виховання, формування у молоді почуття патріотизму за свій край та Україну.

Цьогорічний фестиваль продемонстрував нові захоплення учнівської молоді, креативні підходи та творчі здобутки колективів. Важливо відмітити, що до вподобань молоді повертається інструментальне захоплення в інтерплітації із сучасними композиціями.

Тож бажаємо учасникам  творчих злетів та подальших перемог!

 

 

 

В.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області