Семінар-практикум для новопризначених керівників закладів професійно-технічної освіти  Дніпропетровщини

 

     Навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області проведено заняття семінару-практикуму для новопризначених заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

    Слухачі отримали рекомендації з питань: використання медіа-простору навчального закладу для позиціювання робітничих професій; методично-організаційне забезпечення онлайн-консультування школярів загальноосвітніх закладів;    організація дошкільного раннього професійного орієнтування; форми і методи організації науково-дослідної та експериментальної роботи в навчальному закладі; підготовка педагогічного колективу до участі у виставковій діяльності регіонального, всеукраїнського, міжнародного рівня.

     Матеріали семінару надані слухачам для практичного використання в роботі.

     Модель впровадження дошкільного раннього профорієнтування, дієвих форм та методів профорієнтації школярів початкових та середніх класів  представили педагогічні працівники Межівського професійно-технічного училища.  

     Протягом березня-квітня 2018 року новопризначені заступники директорів проходять стажування  в навчальних закладах, де знайомляться з  досвідом роботи досвідчених колег, зберуть матеріали з питань  управління та організації  навчально-виробничим та виховним процесами для подальшого використання у роботі.

    На підсумковому етапі в травні слухачі представлять  творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації навчально-виробничого процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та отримають сертифікат семінару-практикуму.

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області