Представники Міністерство освіти і науки ознайомилися з професійно-технічною освітою Дніпропетровщини

 

В рамках проведення Всеукраїнської наради керівників органів управління освітою обласних державних адміністрацій та ректорів (директорів) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти            13 березня 2018 року директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Кучинський М.С. відвідав Дніпровське Вище професійне училище № 17, яке зберегло й примножило матеріально-технічну базу, що була розбудована лідером космічно будівної галузі – Державним підприємством «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова» і готує робітників, діяльність яких пов'язана зі складною організацією праці.

М.С. Кучинський ознайомився з напрямками підготовки робітничих кадрів високої кваліфікації з технологічно складних, наукоємних професій та спеціальностей, матеріально-технічною базою училища: майстернею верстатів, де готують операторів з програмним керуванням, кабінетами професійно-технічної підготовки, лабораторіями. Цікавими були презентації інформаційно-методичного центру, до складу якого входять методичний кабінет і бібліотека, а також сучасного тренінгові кабінету, який створено за підтримки Федерального Уряду Німеччини.

В ході візиту відбулася нарада директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області.

На нараді були обговорено питання стану модернізації та перспектив розвитку професійної освіти, впровадження елементів дуальної форми навчання, пріоритети та напрямки підготовки високопрофесійних кадрів для економіки України

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області