Описание: D:\DOC\Desktop\f97c0baa81420558201f63161d355f21.pngШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

 Привітаємо наших іменинників

з днем народження.

Побажаємо їм творчих успіхів,

 натхнення, міцного здоров’я,

щастя та мирного неба над головою

 

12 березня

Шаповалова Наталія Віталіївна

Директор навчально-методичного центру  ПТО у Миколаївській області

Гонтар Олександр Миколайович

Майстер виробничого навчання ПТУ-71

Швидь Сергій Вікторович

Викладач профтех циклу ВПУ-75

Саєнко Альона Олексіївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського професійного залізничного ліцею

Нестерова Ольга Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Охріменко Тетяна Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Ясинецька Світлана Василівна

Вихователь Нікопольського центру професійної освіти

Омельчук Любов Федорівна

Майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Мартинець Ніні Юріївна

Працівник Царичанського аграрного професійного ліцею

 

 

13 березня

Скрипник Людмила Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Білецький Вадим Миколайович

Майстер виробничого навчання Дніпровського професійного залізничного ліцею

Войчишина Людмила Григорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Мотайов Михайло Миколайович

Керівник фізкультури Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Івченко Наталія Володимирівна

Майстер виробничого навчання Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Андрейченко Людмила Михайлівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Курбак Євген Михайлович

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Полякова Аліна Олександрівна

Майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

Арнаутова Тамара Вікторівна

Викладач профтех циклу Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

14 березня

Жуйкова Наталія Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського вищого професійного училища

Різниченко Андрій Сергійович

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-75

Северин Ірина Олегівна

Викладач профтех циклу ВПУ-75

Стороженко Наталія Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського вищого професійного училища

Помазанська Олена Андріївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Баля Тетяна Андріївна

Старший майстер Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Слоквенко Світлана Юріївна

Старший майстер Дніпровського центру ПТО ТС

Гудимова Тетяна Миколаївна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Тарапкін Євгеній Вікторович

Керівник фізкультури Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Серенкова Ольга Василівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Вороніна Валентина Вікторівна

Майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

Камишнікова Світлана Миколаївна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

15 березня

Міцута Наталія Миколаївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Комеристий Олександр Іванович

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Лимар Тамара Олексіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

Крутова Ольга Василівна

Викладач профтех циклу Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Куцук Юрій Миколайович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Паскевич Юлія Сергіївна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Богданенко Катерина Ігорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського центру професійної освіти

Ніколаєнко Тетяна Сергіївна

Викладач профтех циклу Нікопольського центру професійної освіти

16 березня

Христій Юрій Григорович

Голова обласної асоціації Сумської області

Кудацька Надія Миколаївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Перетятько Лілія Олександрівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Іванова Ольга Ігорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького навчально-виробничого центру

Прудська Олена Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

17 березня

Жерновоков Олександр Миколайович

Ботвінко Анатолій Іванович

Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

В.о. директора  ПТУ-71

Ларіонова Марина Анатоліївна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Нікопольського професійного ліцею

Ноженко Антон Вікторович

Майстер виробничого навчання ПТУ-74

Обожда Ігор Юрійович

Керівник фізкультури ПТУ-81

Горюватко Олена Володимирівна

Керівник фізкультури Перещепинського професійного ліцею

Мурадян Шушанні Ашотівна

Майстер виробничого навчання Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Мальована Лілія Володимирівна

Викладач профтех циклу Дніпровського центру ПТО ТС

Бакала Артем Олександрович

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно-Донбаського професійного ліцею

Твереза Тетяна Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

Нечай Тетяна Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького  навчально-виробничого центру

Манелюк Ігор Вікторович

Майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

Деркач Раїса Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Василенко Марина Григорівна

Викладач профтех циклу Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Волобоєва Олена Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського центру професійної освіти

Бондар Артем Миколайович

Майстер виробничого навчання Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робочих кадрів

Молчанов Олег Миколайович

Керівник гуртка Дніпровського регіонального центру ПТО

 

 

18 березня

Коваль Ірина Юріївна

Заступник директора з навчальної роботи Дніпровського центру ПТО ТС

Савран Володимир станіславович

Майстер виробничого навчання Царичанского аграрного професійного ліцею

Залигіна Вікторія Борисівна

Вихователь Дніпровського центру професійно-технічної освіти