Картинки по запросу букети квітівШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

26 лютого

Лопатко Віталій Олександрович

Ветеран ПТО

Грищенко Михайло Юрійович

Майстер виробничого навчання Кам’янського   центру ППРКБА

Татаранцев Дмитро Вячеславович

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

27 лютого

Демура Антон Львович

Заступник директора департамента ДОН ОДА

Мірошниченко Катерина Борисівна

Заступник директора Департаменту професійної освіти МОНУ

Волнухіна Надія Юріївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Шкода Владислав Володимирович

Керівник фізкультури ПТУ-48

Лакуста Оксана Миколаївна

Майстер виробничого навчання ПТУ-74

Луценко Олена Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Слободяник Валентина Григорівна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Стадійчук Галина Петрівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Галушкіна Алла Платонівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Савенко Алла Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Зіненко Любов Миколаївна

Майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

28 лютого

Гривковська Людмила Михайлівна

Колишній працівник НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Шевцова Наталя Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського центру професійної освіти

Базарова Ольга Олександівна

Вихователь ВПУ-17

Баранник Сергій Миколайович

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

Бєлєвцева Тетяна Миколаївна

Майстер виробничого навчання Томаківського професійно аграрного ліцею

1 березеня

Тіщенко Тетяна Іванівна

Працівник канцелярії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації ОДА

Петренко Сергій Дмитрович

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Інгулецького професійного ліцею

Зуб Ганна Олегівна

Вихователь Кам’янського центру ППРКБА

Забігай Едуард Олексійович

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Дашко Галина Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Воловод Сергій Олександрович

Майстер виробничого навчання Дніпровського професійного залізничного ліцею

Тіщенко Тетяна Іванвна

Керівник гуртка Дніпровського регіонального центру ПТО

Капітонова Ольга Семенівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Тарасюк Павлина Пилипівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Коломоєць Тетяна Вячеславівна

Майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Касьян Альона Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Мальченко Ніна Леонідівна

Майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

Марченко Олександр Володимирович

Керівник гуртка Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

2 березня

Ющенко Олена Володимирівна

Старший майстер ВПУ-17

Минка Любов Петрівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Самуйлик Людмила Валентинівна

Майстер виробничого навчання Зеленодольського професійного ліцею

Алмазов Андрій Володимирович

Керівник фізкультури Придніпровського професійного ліцею

Орел Віктор Володимирович

Старший майстер Царичанського аграрного професійного ліцею

3 березня

Кухтін Ольга Миколаївна

Майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

Пашко Ольга Миколаївна

Майстер виробничого навчання ПТУ-48

Зубченко Тетяна Василівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського навчального центру № 34

Іванілова Марина Юріївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Подольська Ольга Василівна

Викладач профтех циклу Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

4 березня

Кобець Сергій Володимирович

Директор Криворізького навчального центру № 80

Плетенець Таїсія Олександрівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-71

Куца Світлана Анатоліївна

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Зима Олена Геннадіївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Маньковський Юрій Сергійович

Майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Колюка Юлія Валеріївна

Майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Довгань Олександр Васильович

Викладач профтех циклу Перещепинського професійного ліцею