Класні керівники системи ПТО Дніпропетровщини вдосконалюють свою  компетентність через роботу  «Творча майстерня самореалізації педагога»

 

Відповідно до плану роботи  навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з 12 по 19 лютого в закладах професійно-технічної освіти області  з метою вдосконалення і підвищення педагогічної майстерності , обміну педагогічним досвідом пройшов тиждень класного керівника «Творча майстерня самореалізації педагога».

Метою проведення тижня є формування ключових компетентностей педагогів на основі особистісно зорієнтованого підходу до навчання і виховання, запровадження сучасних методів і форм, передових педагогічних технологій, новаторських підходів у повсякденну практичну роботу.

В рамках тижня класного керівника в закладах професійної освіти Дніпропетровщини були педагоги взяли активну участь у методичних заходах: педагогічних читаннях, методичних оперативках, нарадах, засіданнях дискусійних клубів, круглих столах, тренінгах, творчих лабораторіях, годинах відкритих думок.

Класними керівниками були презентовані найбільш ефективні системи виховної діяльності; оновлені банки даних досвіду національно-патріотичного виховання, громадянського та правового  виховання, організовані виставки та експрес-огляди новинок методичної літератури.

Саме такі підходи у діяльності класних керівників спонукає кожного педагога профтехосвіти вивчати інноваційні методи роботи, впроваджувати  інтерактивні методи спілкування з молоддю та перебудувати себе як педагога ХХІ століття.

Досвід колег постійно оприлюднюється на сторінці Фейсбуку за посиланням: https://www.facebook.com/stanislav.buravov

 

В.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області