Профтехосвіта Дніпропетровщини вшанувала  пам'ять Героїв Небесної Сотні

 

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, з 19 по 22 лютого у професійних (професійно-технічних) закладів Дніпропетровщини відбулись виховні тематичні заходи: уроки пам’яті «Герої не вмирають», уроки мужності та патріотичного виховання, виховні години та тематичні бесіди, круглі соли.

Проведено екскурсії  музеями навчальних закладів, міст, районів з переглядом експозицій приуроченим подіям 2014 року. Організовані зустрічі з учасниками Євромайдану, благодійні акції на підтримку української армії, в бібліотеках та інформаційних стендах ПТНЗ оформлено книжкові виставки «Хай святиться навік ім’я ваше» та огляди літератури.

В День увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні учнівська молодь та педагогічні колективи закладів області вшанували пам’ять загиблих на Майдані українців хвилиною мовчання на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності та антитерористичної операції у східних областях України.

Також, методичною службою ПТО регіону продовжується інформаційно-пошукова робота про загиблих та волонтерську діяльність закладів професійної освіти Дніпропетровщини, спогадів очевидців, колег та друзів подій на майдані Незалежності. По завершенню роботи планується видання альманаху “Профтехосвітяни Дніпропетровщини на захисті незалежної України: 2014-2017рр”, який буде переданий до відділу «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО»  історичного музею імені Д. Яворницького.

 

 

В.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області