Описание: D:\DOC\Desktop\f692ada4005533bfe32ad656191ad64d.jpgШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

 

19 лютого

 

Залюбовський Владислав Геннадійович

Майстер виробничого навчання  ВПУ-17

 

Чорна Тетяна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання  Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Богуш Людмила Федорівна

Соціальний педагог  Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

 

Подвалюк Віра Михайлівна

Майстер виробничого навчання  Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

 

Мазур Віталій Миколайович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

 

Похил Ніна Борисівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

 

Бабіна Вікторія Володимирівна

Майстер виробничого навчання  Міжрегіонального вищого професійного  училища з поліграфії та інформаційних технологій

 

20 лютого

 

Керницька Тамара Василівна

Методист Криворізького кабінету НМЦ ПТО

 

Скляренко Яна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання  Дніпровського вищого професійного училища будівництва

 

Іонас Людмила Іванівна

Майстер виробничого навчання  Дніпровського центру професійної освіти

 

Грунський Олександр Васильович

Майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

 

Садовий Микола Петрович

Викладач профтех циклу  Межівського ПТУ

 

Дроннікова Тетяна Анатоліївна

Викладач фізкультури Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Смолявський Сергій Леонтійович

Майстер виробничого навчання Придніпровського професійного ліцею

 

21 лютого

 

Сорока Микола Володимирович

Директор  Жовтоводського навчального центру № 26

 

Пилипенко Анатолій Анатолійович

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

Несвітайлова Олена Миколаївна

Майстер виробничого навчання  Кам’янського центру ППРКБА

 

Зеленський Віталій Олексійович

Викладач профтехциклу Дніпровського професійного залізничного ліцею

 

Ленда Ірина Григорівна

Методист  Дніпровського професійного залізничного ліцею

 

Павленко Юлія Сергіївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

 

Ревенко Анжела Вікторівна

Викладач загальноосвітньої підготовки  Інгулецького професійного ліцею

 

Журавель-Грушкевич Людмила Володимирівна

Викладач профтехциклу Криворізького навчально-виробничого центру

 

Токар Юлія Андріївна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

 

Мудрак Олена Миколаївна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

 

Кичук Анастасія Ігорівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти

 

Меркулова Наталія Володимирівна

Викладач профтех циклу Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

22 лютого

Олексюк Геннадій Вадимович

Головний спеціаліст департаменту ПТО МОН України

Ільченко Володимир Васильович

Керівник фізкультури ВПУ-17

 

Ісаєва Ірина Миколаївна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

Гура Валентина Іванівна

Вихователь ВПУ-55

 

Грицай Тетяна Михайлівна

Методист  Кам’янського професійного ліцею

 

Косяшнікова Наталія Юріївна

Майстер виробничого навчання  Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Панченко Сергей Іванович

Старший майстер Дніпровського центру професійно-технічної освіти

 

Туракевич Геннадій

Майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

 

Антонян Валентина Іванівна

Майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

 

Капелюха Налія Іванівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-81

 

Шевченко Володимир Миколайович

Викладач профтехциклу Царичанського аграрного професійного ліцею

 

23 лютого

 

Донченко Ірина Леонідівна

Директор  Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Кобилько Дмитро Вікторович

Майстер виробничого навчання Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Романов Леонід Іванович

Майстер виробничого навчання Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничх кадрів

 

Шабалєв Віталій Вікторович

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

Петренко Інеса Миколаївна

Майстер виробничого навчання  Кам’янського  вищого професійного училища

 

Петрига Ольга Володимирівна

Соціальний педагог  Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Назаренко Валентина Миколаївна

Майстер виробничого навчання  Кам’янського центру ППРКБА

 

Чумак Олександр Олександрович

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Ганжа Алла Гнатівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського центру професійної освіти

 

Білецький Сергій Миколайович

Майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

 

Калівер Олександр Михайлович

Викладач профтехциклу  Солонянського навчального центру № 21

 

Подвисоцький Сергій Іванович

Викладач профтехциклу Солонянського професійного аграрного ліцею

 

Хрипко Ігор Валерійович

Методист  Солонянського професійного аграрного ліцею

 

24 лютого

 

Заяц Олена Володимирівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

Глібкова Людмила Іванівна

Майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

 

Лелека Олександр Іванович

Вихователь Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

 

Скляр Людмила Іванівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

 

25 лютого

 

Пуріс Василь Омел`янович

Викладач профтехциклу ВПУ-55

 

Михайліченко Оксана Леонідівна

Викладач профтехциклу Західно-Донбаського професійного ліцею

 

Калько Тетяна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Скрипник Юлія Сергіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Межівського ПТУ

 

Міщенко Валентина Миколаївна

Викладач профтех циклу Нікопольського професійного ліцею

 

Чебаненко Ольга Юріївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Воробйов Микола Валентинович

Майстер виробничого навчання ПТУ-74