Методичною службою Дніпропетровської області організовано майстер-клас з впровадження інноваційних технологій зварювального виробництва

 

Майстер-класи як форма підвищення професійної компетентності педпрацівників є традиційними для профтехосвіти Дніпропетровщини.

В рамках співпраці навчальних закладів профтехосвіти області з  підприємствами – носіями інноваційних виробничих технологій методичною службою Дніпропетровської області організовано майстер-клас з впровадження інноваційних технологій зварювального виробництва, який проведено на базі Кам’янського вищого професійного училища.

Учасниками майстер-класу стали старші майстри, викладачі, майстри виробничого навчання ПТНЗ області, що здійснюють підготовку майбутніх зварників.

В рамках заходу включені питання обміну досвідом щодо підготовки фахівців зварювального напряму відповідно до вимог стандартів з урахуванням сучасних вимог до рівня компетентності фахівців європейського рівня, ознайомлення з матеріальною базою навчального закладу, презентацією сучасних технологій зварювального виробництва що були надані фірмою «Саміт» - авторизованим представником компанії «КЕМРІ» (Фінляндія) з демонстрацією імпульсно-дугового зварювання.

Учасники семінару відвідали майстерні виробничого навчання, поспілкувались з учнями, ознайомилися з обладнанням майстерень  ручного дугового зварювання, газозварювальної, механізованого зварювання.

Представники компаній «Саміт» провели майстер-клас з ознайомлення з напрямами розвитку сучасних виробничих технологій і в дії продемонстрували роботу обладнання для імпульсного дугового зварювання тонких і кольорових металів. За рекомендацією технічного персоналу компанії учасники семінару мали можливість виконати пробні зварні шви.

Педпрацівники області отримали інформаційні каталоги, сучасні плакати.

          Презентовані на майстер-класі інноваційні технології будуть запроваджуватися в  практичній роботі в навчальних закладах області.

 

В.М.Василиненко,

директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти

у Дніпропетровській області