ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

12 лютого

Криворучко Ольга Костянтинівна

Заступник директора з навчальної роботи Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Савченко Алла Костянтинівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Овчаренко Любов Петрівна

Майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

Балевич Світлана Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Коваль Тетяна Василівна

Викладач профтех циклу Криворізького професійного будівельного ліцею

Рева Олена Сергіївна

Методист Криворізького професійного будівельного ліцею

Калініна Олександра Миколаївна

Майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Колодієва Ірина Кимівна

Майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Шкурупій Юлія Віталіївна

Майстер виробничого навчання ПТУ-2

Краснокутська Валентина Георгіївна

Викладач профтех циклу Томаківського професійно аграрного ліцею

Тищенко Ірина Андріївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 

 

 13 лютого

Волков Володимир Володимирович

Викладач профтех циклу Кам’янського центру ППРКБА

Круковець Сергій Петрович

Майстер виробничого навчання Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Свистунов Дмитро Олександрович

Майстер виробничого навчання ПТУ-71

Гук Тетяна Вікторівна

Викладач профтех циклу Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Канищева Інна Василівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського професійного ліцею

Плещенко-Карачаровська Тетяна Сергіївна

Майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

Карапуд Юлія Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-2

Козиряцька Вікторія Петрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Томаківського професійного аграрного ліцею

Голуб Наталія Юріївна

Майстер виробничого навчання Царичанського аграрного професійного ліцею

14 лютого

Галаницька Ольга Олегівна

Викладач профтех циклу ВПУ-17

Моісеєв Олександр Федорович

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Скляр Наталія Михайлівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Бурко Віра Іванівна

Викладач фізкультури Першотравенського гірничого ліцею

Драгуш Владислав Олександрович

Майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

15 лютого

Паршина Надія Петрівна

Ветеран ПТО України

Дробна Алла Вікторівна

Заст. нач.упр. фінансового організаційно-документального та кадрового забезпечення – нач. відділу кадрового та організаційно-документ. забезпечення

Міщенко Катерина Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-55

Логвиненко Людмила Григорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-79

Маринич Олена Вікторівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського професійного залізничного ліцею

Петрова Наталія Єгорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно-Донбаського професійного ліцею

Павленко Лариса Григорівна

Викладач профтех циклу Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Руденко Наталя Іванівна

Майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

16 лютого

Кісліченко Володимир Миколайович

Заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького навчально-виробничого центру

Пергун Олександр Анатолійович

Майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

Ковч Світлана Григорівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Желонкіна Марина Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Журавська Оксана Вікторівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

Нагорна Олена Володимирівна

Майстер виробничого навчання Орджонікідзевського професійно технічного училища

Войтенко Віктор Миколайович

Майстер виробничого навчання Синельниківського професійного ліцею

Загорська Оксана Олександрівна

Майстер виробничого навчання Тернівського професійного гірничого ліцею

17 лютого

Зальвовський Микола Миколайович

Голова Херсонської обласної асоціації

Столяров Микола Олександрович

Керівник фізкультури Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Прокопенко Людмила Петрівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Ліповенко Емма Євгеніївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Майко Христина Самвелівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Підгайна Олена Вікторівна

Майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 

18 лютого

Гречко Оксана Ігорівна

Колишній працівник МОН України

Ащеулов Валерій Олексійович

Майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

Бабіч Юлія Гргигорівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Барсукова Людмила Олександрівна

Викладач профтех циклу Дніпровського центру професійної освіти

Донченко Надія Сергіївна

Методист ПТУ-81

Сотник Наталія Василівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

Джепа Ганна Іванівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Даценко Олександр Дмитрович

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Ковтун Лариса Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Котко Валентина Дмитрівна

Практичний психолог Криворізького навчально-виробничого центру