ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

 

5 лютого

Кирейцев Леонід Володимирович

Масло  Анатолій Олексійович

Колишній Директор Дніпровського професійного будівельного ліцею

Колишній директор ПТУ-2

Тутова Юлія Олегівна

Керівник фізкультури Тернівського професійного гірничого ліцею

Лисенко Любов Іванівна

Методист ВПУ-75

Неставальська Марина Федорівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-71

Оліфір Світлана Сергіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

Бень Людмила Євгенівна

Викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-55

Сілевко Тетяна Андріївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Осипенко Надія Ніязівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Панова Лілія Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру ПТО ТС

Швец Інна Сергіївна

Викладач профтехциклу Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

Сілін Валерій Костянтинович

Викладач профтехциклу Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Щербина Катерина Григорівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Гринь Олександр Володимирович

Майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

Римар Ельвіра Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

 6 лютого

Пентегов Володимир Михайлович

Директор Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Дащенко Наталія Миколаївна

Майстер виробничого навчання  Кам’янського  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Евстратенко Ілона Петрівна

Викладач профтех циклу Нікопольського центру професійної освіти

Жогова Ганна Вадимівна

Майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

 

 

7 лютого

Кочмар Олександр Володимирович

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Сафарова Анна Нодарівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Булгаков Олександр Олександрович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Химчак Жанна Вікторівна

Викладач профтех циклу Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Касьянов Василь Онисимович

Майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Сінельник Ірина Кузьмівна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

 

8 лютого

Кушнір Ірина Олександрівна

 Методист ВПУ-55

Стойкович Ольга Миколаївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського  центру ППРКБА

Дяденчук Лариса Олексіївна

Викладач профтех циклу ПТУ-79

Коромихін Микола Іванович

Майстер виробничого навчання  Перещепинського професійного ліцею

Михальчук Олена Вікторівна

Майстер виробничого навчання  Дніпровського регіонального центру ПТО

Шуляк Ксенія Миколаївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Макаренко Світлана Григорівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

Олійник Віктор Вікторович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Рафієва Каріна Абдукарімовна

Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей

9 лютого

Ніколаєнко Станіслав Миколайович

Колишній Міністр освіти і науки України

Яблонська Валентина Миколаївна

Директор Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Синєколодецький Валентин Захарович

Вихователь Кам’янського  центру ППРКБА

Синяговський Анатолій Анатолійович

Викладач фізкультури ВПУ-55

Дядькова Лідія Василівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Ткачук Марина Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького навчально-виробничого центру

Рєшетнікова Олена Юріївна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Четвертак Людмила Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного ліцею

Баля Юлія Сергіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Двойченко Анастасія Леонідівна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

10 лютого

М’якінченко Таїсія Петрівна

Колишній член експертної ради

Рябоконова Ірина Олександрівна

Майстер виробничого навчання ПТУ-74

Черненко Ірина Григорівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Лашин Юрій Євгенович

Викладач профтех циклу Перещепинського професійного ліцею

Кочмар Сергій Володимирович

Старший майстер ВПУ-75

Зейналова Таїса Олександрівна

Старший майстер Дніпровського центру професійної освіти

Муровщик Аліна Олегівна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Шанда Людмила Семенівна

Методист Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Скрипник Володимир Іванович

Викладач профтех циклу Межівського ПТУ

Яланська Тетяна Степанівна

Майстер виробничого навчання  Томаківського професійно аграрного ліцею

Ніколаєва Наталія Володимирівна

Соціальний педагог Криворізького професійного будівельного ліцею

Кочмар Тетяна Миколаївна

Вихователь ВПУ-75

11 лютого

Бороденко Людмила Юріївна

Головний спеціаліст

Півень Валентин Григорович

Майстер виробничого навчання Кам’янського  центру ППРКБА

Гаркуша Лія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Бараннік Ольга Олександрівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею