ПТНЗ Дніпропетровської області призери   Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2017-2018 н.р.

         Учні та педагоги  професійно-технічної освіти Дніпропетровщини знову довели своїми результатами участі у Всеукраїнському конкурсі

молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2017-2018 н.р.,ствердили свій авторитет ПТО в суспільстві.

         Всього було подано 177 проектів з  4 номінацій. За рішенням журі з 129 учнівських та студентських робіт відібрано 55 кращих для участі в фіналі очного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності “Енергія і середовище”,який проводив  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді учнівської спільно з громадською організацію “Екологічний клуб «Еремурус».

Переможцями у номінації «Інформування суспільства/пропаганда

Енергоефективності» визнано:

         1. Славінську Аліну, ученицю  Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів з роботою: «Ми проти смiття!». Керівник: Ковтун Лариса Олександрівна, викладач фізики .

         2. Назаренка Максима, учня Покровського центру підготовки і

перепідготовки робітничих кадрів з роботою: «Космос проти сміття!». Керівник: Ковтун Лариса Олександрівна, викладач фізики .

         3. Драгун Анну, Отян Варвару, ученицю Нікопольського

професійного ліцею Дніпропетровської області з роботою: «Парниковий

ефект – реалія сьогодення». Керівники: Корж Олена Федорівна, Мусіхіна

Ольга Юріївна, викладачі .

         4. Дударець Владислава, учня Покровського центру підготовки і

перепідготовки робітничих кадрів з роботою: «Вплив сміття на наше життя». Керівник: Ковтун Лариса Олександрівна, викладач фізики .

 

В. ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області