ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

 

 

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

 

29 січня

Підгірна Оксана Володимирівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Сокол Володимир Григорович,

майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

Фургало Віктор Сергійович,

майстер виробничого навчання ПТУ-71

Вродливець Лілія Іванівна,

викладач профтехциклу Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Байдуж Олена Миколаївна,

вихователь Кам’янського  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

30 січня

Дзюблюк Валерій Петрович,

ветеран ПТО, заступник директора НМЦ ПТО у Тернопільської області

Оксенюк Олег Валентинович,

заступник директора з навчально-виробничої роботи Томаківського професійного аграрного ліцею

Рудовол Любов Сергіївна,

методист ПТУ-79

Нікуліна Катерина Миколаївна,

методист Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Мантула Світлана Григорівна,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

Шульга Роман В’ячеславович,

майстер виробничого навчання Кам’янського  вищого професійного училища

Мироненко Валентина Федорівна,

Майстер виробничого навчання Кам’янського  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Радутна Дар’я Андріївна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Кожан Людмила Сергіївна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Мартинович Ольга Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Гончаренко Наталія Вікторівна,

викладач профтехциклу Перещепинського професійного ліцею

Олійник Віктор Михайлович,

викладач профтехциклу Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

Польща Олена Яківна,

викладач профтехциклу Зеленодольського професійного ліцею

Самокиш Анна Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Косовська Ірина Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

31 січня

Кропив'янський Володимир Віталійович,

директор Межівського ПТУ

Маслов Володимир Віталійович,

майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Царьов Олег Леонідович,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

Матвієнко Світлана Володимирівна,

викладач профтехциклу Кам’янського  центру ППРКБА

Турганова Світлана Григорівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського  центру ППРКБА

Хоменко Валерія Олександрівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського  вищого професійного училища

 

01 лютого

Терновська Наталія Миколаївна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Носова Альона Сергіївна,

майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

Канівець Микола Григорович,

майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Третяк Наталія Іванівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Харитонюк Інна Сергіївна,

викладач профтех циклу Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Гузік Олена Миколаївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Черниш Марина Дмитрівна,

викладач фізкультури ВПУ-17

02 лютого

Муштатова Надія Миколаївна,

заступник директора з навчально-виробничої роботи Тернівського професійного гірничого ліцею

Сула Віктор Петрович,

в.о.  директора  Криворізького професійного ліцею

Жадан Сергій Іванович,

старший  майстер  Кам’янського вищого професійного училища

Жосан Леонід Микитович,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

Авраменко Артем Миколайович,

майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

Суббота Галина Михайлівна,

майстер виробничого навчання  Кам’янського  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Білецька Любов Миколаївна,

майстер виробничого навчання Дніпровського професійного залізничного ліцею

Жорушкіна Наталія Петрівна,

майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

Зуєв Олександр Миколайович,

викладач профтех циклу Томаківського професійного аграрного ліцею

Білобородова Світлана Олександрівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру ПТО ТС

Прончакова Лариса Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольський центру професійної освіти

Лясько Ірина В’ячеславівна,

вихователь Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Котелянська Станіслава Адамівна,

керівник гуртка Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

03 лютого

Кривцун Галина Володимирівна,

майстер виробничого навчання  Кам’янського  центру ППРКБА

Вечерський Юрій Васильович,

майстер виробничого навчання  Кам’янського  центру ППРКБА

Гревцова Вікторія Олександрівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Макодзюба Наталія Євгеніївна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Мележик Григорій Іванович,

майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Іванова Наталія Вікторівна,

майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих 
кадрів № 1

Ярмак Неллі Олексіївна,

викладач профтех циклу ВПУ-17

04 лютого

Семенова Надія Володимирівна,

головний бухгалтер Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти

Кайда Марина Василівна,

старший  майстер Інгулецького професійного ліцею

Зінченко Клавдія Костянтинівна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Сотворенний Олег Михайлович,

майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

Гапанович Наталія Ігорівна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Ляшенко Вадим Вадимович,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Юрченко Марина Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Межівського ПТУ

Гавриш Володимир Іванович,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-79

Струкова Вікторія Василівна,

практичний психолог Західно-Дніпровського центру профтехосвіти