Фото Місто Професій.Організатори Всеукраїнського дитячого профорієнтаційного заходу «Місто Професій» дякують профтехосвіті Дніпропетровщини за підтримку проекту

 

В контексті  «Генеральної угоди  про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні» (від 23 серпня 2016 р.) влітку і восени 2017 року профтехосвіта Дніпропетровщини черговий раз взяла  участь у Всеукраїнському  дитячому соціально-профорієнтаційному заході «Місто професій» за ініціативи Міжнародного ділового журналу «Community».

Регіон єдиний в Україні, де захід проводився в трьох містах області: Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі. В рамках заходу 27 закладів профтехосвіти області разом із соціальними партнерами-провідними підприємствами регіону продемонстрували різнобарв’я робітничих професій з урахуванням вікових особливостей дітей. Понад 20 тисяч дітей із батьками в реальному часі спробували свої можливості та отримали винагороду за свою працю.

Засновниками Міжнародного ділового журналу «Community» і організаторами Всеукраїнського дитячого профорієнтаційного заходу «Місто Професій» висловлено подяку  навчально-методичному центру профтехосвіти у Дніпропетровській області та професійно-технічним навчальним закладам  за допомогу та підтримку проекту, стверджуючи впевненість у значимості основної мети проекту – формувати спільноту щасливих та свідомих особистостей, які зроблять свій внесок у розвиток держави, сумлінно та із задоволенням займаючись улюбленою справою.

Профтехосвіта Дніпропетровщини отримала від організаторів «Міста Професій» пропозицію щодо подальшої співпраці у проведені заходу більш цікаво та масштабніше.

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області