Описание: C:\Users\Sekretar\Desktop\4042_900.jpg ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження.Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

 15 січня

 

Зварич Василь Іванович

Директор Кам’янського навчального  центру  № 34

 

Оніпко Денис Миколайович

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

 

Кільчинська  Лариса  Леонідівна

Заступник директора  Кам’янського  центру  підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Подолян Микола Анатолійович

Викладач профтехциклу Кам’янського  центру  ППРКБА

 

Крадожон Альона Сергіївна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого  центру

 

Швець Валентина Анатоліївна

Методист Криворізького  навчально-виробничого  центру

  

16 січня

Гаманюк Анастасія Олегівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Інгулецького професійного ліцею

Дмитрук Світлана Анатоліївна

Майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

Горбань Микола Миколайович

Викладач профтех циклу Дніпровського регіонального центру ПТО

Євдокімова Наталя Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Першотравенського гірничого ліцею

 

 

17 січня

Сиротюк Вячеслав Григорович

Директор Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Хоменко Любов Іванівна

Заступник директора з навчальної роботи Кам’янського вищого професійного училища

Андрєєва Світлана Володимирівна

Старший майстер Першотравенського гірничого ліцею

Подліпська Зоя Миколаївна

Викладач профтех циклу Криворізького професійного ліцею

Картишкіна-Шостак Оксана Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського центру професійної освіти

Годзь Сергій Анатолійович

Майстер виробничого навчання ПТУ-88

Гопкало Катерина Василівна

Майстер виробничого навчання Дніпроовського вищого професійного училища будівництва

Борисенко Андрій Іванович

Майстер виробничого навчання Придніпровського професійного ліцею

Гузь Олександр Іванович

Майстер виробничого навчання Софіївського професійного ліцею

Щуклін Владислав Захарович

Майстер виробничого навчання Тернівського професійного гірничого ліцею

Должикова Олена Володимирівна

Майстер виробничого навчання Тернівського професійного гірничого ліцею

Зюкова Людмила Іванівна

Працівник Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Андрющенко Тетяна Георгіївна

Керівник гуртка Кам’янського центру ППРКБА

 

18 січня

Степанюк Сергій Дмитрович

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Неліна Катерина Володимирівна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Подопригора Віта Василівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Музика Максим Олександрович

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного ліцею

Селюченко Галина Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Котельва Марина Володимирівна

Майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

Іванченко Світлана Василівна

Майстер виробничого навчання Придніпровського професійного ліцею

19 січня

Терентьєв Олександр Миколайович

Колишній заступник директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Марчишина Зоя Вікторівна

Головний редактор  газети «Джерело»

Зайцев Микола Михайлович

Викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського професійного ліцею

 

 

20 січня

Жук Світлана Павлівна

Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Мельникова Світлана Олександрівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Равва Олександр Сергійович

Викладач профтех циклу Кам’янського вищого професійного училища

Солонець Надія Віталіївна

Методист Дніпровського регіонального центру ПТО

Донченко Володимир Савелійович

Викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Біскупович Людмила Володимирівна

Майстер виробничого навчання Зеленодольського професійного ліцею

Дзигарська Наталія Андріївна

Майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Федорова Вікторія Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Бабенко Анатолій Олександрович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Резніченко Юліана Юріївна

Майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Спіріна Ірина Вадимівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Першотравенський гірничий ліцей

 

21 січня

Парчевська Лідія Сергіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Перещепинського професійного ліцею

Колесник Ольга Миколаївна

Майстер виробничого навчання Кам’янського навчального центру № 34

Бабко Іван Олександрович

Майстер виробничого навчання  Кам’янського професійного ліцею

Степанюк Ольга Іванівна

Майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Румянцева Ірина Володимирівна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Знайомська Людмила Володимирівна

Майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти