Описание: C:\Users\Sekretar\Desktop\Копия_гиперикум_7__лента_1__роза_Гран-При_9__сизаль_2__фисташки_зелень_11__шар_новогодний_7.jpgШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

08 січня

Коваленко Сергій Петрович, 

начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом Департаменту професійної освіти МОН України

Горчинська Ольга Іванівна, 

 

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Чернишова Любов Олексіївна, 

 

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Лазаренко Світлана Борисівна, 

 

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Штанько Сергій Миколайович, 

майстер виробничого навчання Дніпродзержинського вищого професійного училища

Слісарчук Сергій Степанович, 

 

майстер виробничого навчання Попаснянського аграрного професійно-технічного училища

Копань Олена Данилівна, 

викладач профтех циклу Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

Колеснікова Юлія Сергіївна, 

соціальний педагог Дніпропетровського регіонального центру ПТО

 

 

09 січня

Батуренко Алла Іванівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського  центру ППРКБА

Прелкова Тетяна Володимирівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-електромеханічного  ліцею

 Ножка Ольга Федорівна

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Вєтрова Інна Валентинівна

Майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

Лозицька Ірина Іванівна

Викладач профтехциклу Орджонікідзевського ПТУ

Бицкало Степан Михайлович

практичний психолог ПТУ-74

Кошак Дмитро Едуардович

Майстер виробничого навчання Царичанського  аграрного професійного ліцею

10 січня

Бахомбет Василь Іванович

Ветеран ПТО колишній директор  ПТУ-31

Веретеніна Олена Олександрівна

Директор Нікопольського професійного ліцею

Шутова Вікторія Миколаївна

Майстер виробничого навчання ВПУ-17

Шапаренко Валентина Миколаївна

Викладач профтехциклу Кам’янського вищого професійного училища

Дядя Анатолій Михайлович

Майстер виробничого навчання Жовтоводського навчального центру № 26

Шевченко Альвіна Матвіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно - Дніпровського центр профтехосвіти

Шпетна Олеся Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Бригінець Юрій Михайлович

Майстер виробничого навчання Криворізького навчального центру № 80

Селіванова Анастасія Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Першотравенського гірничого ліцею

11 січня

Кройтор Аліна Марківна

Соціальний педагог  Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Кузнецов  Віктор  Михайлович

Майстер виробничого навчання  ВПУ-17

Кравченко  Наталія  Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки  Кам’янського професійного ліцею

Казакова  Вікторія  Леонідівна

Майстер виробничого навчання Дніпропетровського професійного залізничного ліцею

Кадук Олена  Миколаївна

Майстер виробничого навчання  Західно - Дніпровського центру  профтехосвіти

Черепньова  Інна  Михайлівна

Майстер виробничого навчання Західно – Дніпровського  центру  профтехосвіти

12  січня

Бурмістрова  Олена  Сергіївна

Педагогічний працівник  Криворізького навчально-виробничого центру

Лобода Богдан  Віталійович

Майстер виробничого навчання Синельниківського професійного ліцею

Кубрак  Катерина  Іллівна

Викладач профтехциклу Тернівського професійного гірничого ліцею

Бродська  Олена  Михайлівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

13 січня

Каторгіна марина Анатоліївна

Майстер виробничого навчання  Криворізького навчально-виробничого центру

Варнавська  Віталія  Миколаївна

Майстер виробничого  навчання Кам’янського вищого професійного училища

Присвітла  Любов  Василівна

Майстер виробничого навчання  Кам’янського  вищого професійного училища

Горлова  Людмила  Михайлівна

Майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Семенова Надія Іванівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського регіонального центру ПТО

Мороз Марина  Вікторівна

Викладач профтехциклу Західно-Донбаського професійного  ліцею

Алєсенко  Меланія Євгеніївна

Викладач профтехциклу Криворізького  професійного  будівельного  ліцею

Сергієва  Юлія  Сергіївна

Майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища  з поліграфії та  інформаційних технологій

Курусь Олександр Іванович

Майстер виробничого навчання  Перещепинського  професійного  ліцею

Аксьонов Ігор Володимирович

Викладач профтехциклу ПТУ-2

Ігнатченко Єгор Леонідович

Майстер виробничого навчання Томаківського професійного аграрного ліцею

14  січня

Ольховська Наталія Сергіївна

Викладач фізкультури Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Бойко Василь Іванович

Майстер виробничого навчання ВПУ-75

Лузіна Зоя Миколаївна

Викладач профтехциклу Криворізького  професійного  будівельного ліцею

Кременчуцька Раїса Вікторівна

Викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти

Ольховська  Наталія Сергіївна

Викладач фізкультури Криворізького  центру  професійної освіти робітничих кадрів торгівлі   та ресторанного сервісу

Паценко  Юрій Захарійович

Викладач профтехциклу Нікопольського  професійного  ліцею

Третьяк  Сергій Павлович

Майстер виробничого навчання Нікопольського  центру  професійної освіти

Сусляк  Валентина Олександрівна

Майстер виробничого навчання  Покровського центр ППРК