Криворіжжя продовжує обласний захід

 

           Згідно з планом роботи  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області на базі ПТНЗ міста Кривий Ріг  пройшла декада професій машинобудівної та електротехнічної галузей.

          На базі Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею для 200 учнів шкіл міста проведено  «Парад професій» за участі представників підприємств – замовників кадрів ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», ПАТ «АрселорМіттел Кривий Ріг» та районного центру зайнятості.    Змістовною частиною заходу  були виступи агітбригад з презентаціями професій електротехнічного профілю а також гірничого профілю, зварювального виробництва, автомобільного  напрямку. Проведено екскурсії до музею базового підприємства Кривого Рогу «АрселорМіттал Стіл».

ПТНЗ міста взяли участь в профорієнтаційних квестах  «МЕТІНВЕСТ - trawel», які пройшли на базі групи ПрАТ Південний, Північний, Центральний  гірничо-залізорудні  комбінати.  Презентовано робітничі професії,  за якими здійснюється підготовка в ПТНЗ  і яких   потребують підприємства: електромонтер, машиніст тепловоза, машиніст електровоза, слюсар з ремонту автомобіля, тощо.

        У  ПТНЗ І рівня атестації «Центр професійної освіти і навчання»  відбувся «Тиждень  енергетичних професій» в якому взяли участь головні енергетики, інженери - електрики, відповідальні за електрогосподарство, електромонтери підприємств міста, педпрацівники та  учні ПТНЗ  і загальноосвітніх закладів.

       В рамках декади проведено конкурс   фотографій «Робочий день», малюнків «Електрика очима дітей», презентацій «Новинки в електриці», фахової майстерності «Найрозумніший електрик» серед учнів ПТНЗ.

Заходи в рамках  декади робітничих професій дають змогу  школярам мати уяву про робітничі професії та реалізувати прагнення  з побудови власної кар’єри.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області

 

 

 

 

 

Фото Криворізькия Професійний Гірничо-металургійний Ліцея.Фото Криворізькия Професійний Гірничо-металургійний Ліцея.