Робота профтехосвіти області з

соціальної реклами престижності

кваліфікаційної робітничої професії

 

         Пріоритетом діяльності профтехосвіти області в поточному навчальному році є системне позиціювання престижності кваліфікації робітничої професії. Прикладом є регулярна участь ПТНЗ області у Всеукраїнських, Міжнародних, обласних виставках, конференціях, круглих столах.

         Так, педагоги, учні Дніпропетровського Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій (МВПУПІТ) були учасниками ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, магістрів та аспірантів з теми: „Квалілогія книги”, яка відбувалась 09-10 грудня ц.р. в м. Львові на базі Української академії друкарства.

         Делегати від ДНЗ МВПУПІТ презентували учасникам конференції інноваційні виробничі технології, які використовуються при підготовці кваліфікованих робітників галузі, спілкувались з науковцями, студентами поліграфічних ВУЗів України.

Результатом участі в конференції для закладу ПТО є налагодження стосунків з вищою школою, можливостей вибору продовження навчання випускниками училища у ВУЗах держави.

 

 

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області 

В.Василиненко