Впровадження інноваційних технологій превентивного виховання в практику роботи  професійно-технічних навчальних закладів

 міста Кривого Рогу

 

В рамках декади заходів, присвячених боротьбі з ВІЛ/Снідом 1 грудня                2010 року в м.Кривому Розі Дніпропетровської області відбулася конференція професійно-технічних навчальних закладів «Впровадження інноваційних технологій превентивного виховання в практику роботи ПТНЗ».

В конференції взяли участь: заст. дир. з НВР, педагоги, психологи, вихователі гуртожитків, учасники клубу творчого педагога «Вулик», лідери учнівського самоврядування ПТНЗ міста, представники  Криворізької міськради, центр соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді, реабілітаційного центру «Нове життя».

В президії: Зозуля Н.В., Руденко О.О., Пугач Н.А., Семенюк Т.Т.

 

В рамках конференції учні Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу провели масову акцію «СНІДу – НІ!». Агітколектив Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування, переможець конкурсу агітколективів 2010р., виступили з програмою «Молодь за здоров’я».

Агітколектив КЦПОММ

 

 

Програмою  конференції:  розкрито досвід роботи міського Центру превентивного виховання щодо профілактики залежних форм поведінки учнів та виховання потреби в здоровому способі життя, співпрацю з благодійними фондами та громадськими  організаціями міста.

Не на словах, а на ділі: спорт – це здоров’я

 

 

Заїка Катерина,

лідер учнівського самоврядування міста

 

Тренінг класних керівників «Емоційна стійкість педагога»

 

Заступник  директора КрММЦ ПТО,

Т.В.Керницька